Dalies:

Lielbritānija varētu kļūt par Covid-19 vissmagāk skarto Eiropas valsti

Lielbritānija varētu kļūt par Covid-19 vissmagāk skarto Eiropas valsti
CC0 licence
  • 29. Apr. 2020

No Covid-19 mirušo skaits Lielbritānijā aprīlī bijis  par trešdaļu augstāks, nekā sākotnēji domāts. Par to otrdien, 28. aprīlī, paziņojis britu Nacionālās statistikas birojs, ietverot jaunus datus arī no pansionātiem. Ņemot vērā, ka jauno inficēšanās gadījumu skaits Lielbritānijā no Eiropas valstīm pašlaik pieaug visstraujāk, drīzumā tā varētu kļūt par jaunā koronavīrusa vissmagāk skarto Eiropas valsti, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".

Lielbritānijā otrdien ar klusuma brīdi tika pieminēti nacionālās veselības aprūpes sistēmas darbinieki, kuriem cīņa ar Covid-19 bijusi liktenīga. Glābjot citus, pēc inficēšanās ar jauno koronavīrusu dzīvību zaudējuši vairāk nekā 100 britu mediķu un viņu palīgu.

Tikmēr Lielbritānijas statistikas birojs nācis klajā ar labojumiem, kas liecina par aptuveni trešdaļu lielāku kopējo mirušo skaitu no Covid-19, nekā apzināts līdz šim. Gandrīz puse no iepriekš šajā statistikā neiekļautajiem 7000 nāves gadījumiem reģistrēta veco ļaužu pansionātos.

Lasītākās ziņas valstī

Tomēr cerību dod fakts, ka Lielbritānijas slimnīcās mirušo skaits pakāpeniski samazinās. Amatpersonas gan aicina turpināt ievērot ierobežojumus.

Avots: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti