Dalies:

Lielbritānijā aug pieprasījums pēc kurjeriem

Lielbritānijā aug pieprasījums pēc kurjeriem
Foto: Kadrs no video
  • 26. Mar. 2020

Oskaram Tutiņam savulaik Anglijā bija savs dārzkopības bizness, taču pirms gada viņš nolēma reemigrēt uz Latviju, kur ar darba meklējumiem ne visai veicās. Pagājušā gada beigās atgriežoties Anglijā, Oskars jau nākamajā dienā sāka strādāt par kurjeru, un nu gadījuma darbs ir izrādījies esam visnotaļ interesants, ziņo Latvijas Televīzija.

"Tā ir šobrīd nozare, kas arvien vairāk attīstās, mainās pircēju paradumi - [tagad ieteikts] nepulcēties lielveikalos un pēc iespējas vairāk pasūtīt. Ja kādreiz varēja pētīt lielveikalu statistiku, tad šobrīd mana busiņa statistika ir ļoti interesanta," stāsta Tutiņš. Iepriekš bija jāizvadā vidēji 70 paciņas dienā apmēram 160 kilometrus garā maršrutā, taču tagad jāpaspēj teju trīsreiz vairāk - 200 paciņas.

Lasītākās ziņas valstī

Viņš stāsta, ka cilvēki daudz pasūta pārtiku, dzīvnieku barību un tualetes papīru.

"Pārtika… no sākuma es domāju – opā!, kas tad nu, cilvēki pasūta pārtiku! Pēc tam izrādījās, ka vietējā radiostacijā ir diezgan intensīva reklāmas kampaņa. Dzīvnieku barība… vairāk kā parasti," stāsta kurjers Tutiņš.

Ir mainījies ne tikai preču klāsts, bet arī saņemšanas paradumi, dažiem klientiem pieprasot paciņu pārmest pāri sētai.

"Pirms tam cilvēki drošības nolūkos pieprasīja, lai būtu viņu paraksts, saņemot paku. Tagad es redzu, ka cilvēki ir saka – atstāj, noliec, mēs neko neparakstīsim. Nu, vienkārši atstāj drošā vietā. Tātad šī saskarsmes samazināšana arī ir sākusies šonedēļ," norādīja Tutiņš.

Taču vai pašam nav jābaidās no inficēšanās ar koronavīrusu?

"Ne pirmā, ne pēdējā sērga vēsturē, un, ja tu paļaujies uz higiēnu un fāterīti augšā, tad viss kārtībā!" tā kurjers.

Avots: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti