Dalies:

Līdzšinējā Kultūras ministre ievēlēta Eiroparlamentā. Kas stāsies viņas vietā?

Līdzšinējā Kultūras ministre ievēlēta Eiroparlamentā. Kas stāsies viņas vietā?
  • 27. May. 2019

Līdz ar līdzšinējās Kultūras ministres Daces Melbārdes iekļūšanu Eiropas Parlamentā aktuāls ir jautājums par viņas pēcteci amatā. 

Intervijā Latvijas televīzijai Melbārde teica, ka saredz vairākus cilvēkus, kuri varētu ieņemt viņas amatu Latvijā, tomēr šo cilvēku vārdus neizpauž. "[Vispirms] nepieciešamas konsultācijas, kurus [cilvēkus] ieteikt darbam kultūras ministra amatā," teica Melbārde.

Arī otrs NA ievēlētais EP deputāts Roberts Zīle norādīja, ka partijā par Melbārdes vietas ieņēmēju diskusijas vēl nav notikušas. "Mēs centīsimies atrast kādu. Valdības stabilitāte netiks sašūpināta," tā Zīle.

Lasītākās ziņas

Latvijas kultūras darbinieku arodbiedrību federācijas priekšsēdētājs Aldis Misēvičs atzīst, ka Melbārde varētu ļoti labi pārstāvēt Latvijas kultūras darbinieku intereses EP.  Viņš atzīmēja, ka Melbārdes pieredze ne tikai kā kultūras ministrei, bet arī pārstāvot Latviju UNESCO, ir liels pluss, kas varētu nākt par labu darbā EP. Misēvičš uzskata, ka Kultūras ministra amatam varētu būt piemērota Saeimas deputāte Inguna Rībena (VL-TB/LNNK), kura strādā Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti