Dalies:

Līdz EP vēlēšanām atlikušas 100 dienas

Līdz EP vēlēšanām atlikušas 100 dienas
Foto: CC0 licence
  • 15. Feb. 2019
Pēc 100 dienām – 25. – maijā visas Eiropas Savienības balsstiesīgie iedzīvotāji dosies pie vēlēšanu urnām, lai vēlētu jauno Eiropas Parlamentu, informē portāls lsm.lv.

Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele skaidro, ka šogad vēlēšanas apzināti netiek sauktas par Eiropas Parlamenta vēlēšanām, bet gan vienkārši par Eiropas vēlēšanām, tādejādi uzsverot to lielo nozīmi, raugoties Eiropas nākotnē.

Par godu atlikušajām 100 dienām piektdien, 15. februārī, Eiropas Parlamenta birojs Latvijā rīko pasākumus, lai sāktu atskaiti līdz vēlēšanām.  

Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele stāsta, ka “visu dienu mēs viesojamies lielākajās Latvijas mediju redakcijās kopā ar Eiropas Parlamenta ģenerāldirektoru un runas vīru – Žaumi Duku Gijotu”.

Lasītākās ziņas

“Tad ap pusdienlaiku pie mums Eiropas Parlamenta birojā Rīgā, Eiropas mājā, sapulcēsies vairāki desmiti reģionālo žurnālistu no visas Latvijas, kuriem mēs prezentēsim pētījumus, kurus mēs veicam jau ceturto gadu, kur dažādu interešu grupu pārstāvji stāsta, ko viņi sagaida no Eiropas Parlamenta. Pēcpusdienā notiks pasākums „Koka Rīga”, kopīgi ar viedokļu līderiem sāksim skaļi atskaiti līdz Eiropas vēlēšanām un daudz runāsim par Latvijas ambīcijām Eiropas Savienībā. Vakarā jau brīvāka stila pasākums – tiksimies Kaņepes Kultūras centrā un runāsim ar jauniešiem par Eiropas vērtībām,” iecerēto dinas kārtību uzskaita Rībele.

Avots: LSM.lv

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti