Dalies:

Līdz 15. maijam var pieteikties Latvijas Medicīnas Fonda stipendijai

Līdz 15. maijam var pieteikties Latvijas Medicīnas Fonda stipendijai
Foto: Ansis Starks
  • 04. Apr. 2019

Kopš 2016. gada vasaras Latvijas Medicīnas Fonds (LMF) ir izveidojis jaunu stipendiju un ir jau atbalstījis piecus rietumu latviešu studentus, dodot iespēju gūt praktisku pieredzi Latvijas ārstniecības iestādēs. 2019. gadā Latvijas Medicīnas Fonds atkal piedāvā LMF Studentu Stipendiju.

Latvijas Medicīnas Fonds dod rietumu latviešu medicīnas studentiem, kas mācās ārpus Latvijas universitātēs, koledžās vai medicīnas skolās iespēju gūt praktisku pieredzi Latvijā P.Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā vai kādā citā ārstniecības iestādē, lai papildinātu zināšanas un praktiskās iemaņas medicīnā.

Students gūs pieredzi P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā vai kādā citā Latvijas ārstniecības iestādē, piedalīsies klīniskajā darbā, viņam būs iespēja palīdzēt pētniecības darbā un publikāciju sagatavošanā. Prakses laiks ir vismaz 8 nedēļas. Stipendija ir $ 2500. $1500 tiks izmaksāti prakses sākumā, bet $1000 - pēc prakses pabeigšanas, atskaites un apraksta iesniegšanas LMF.

Lasītākās ziņas

Pretendentam jāiesniedz:

  • 1 lpp garu aprakstu par savu kvalifikāciju un savu interesi iegūt pieredzi veselības aprūpes vai medicīnas zinātnes jomā, norādot ārstniecības iestādi, kura būs prakses vieta,
  • CV un 2 rekomendācijas vēstules.

Pieteikumus elektroniski jāsūta alekskalnins@gmail.com Aleksandram Kalniņam, MD/MBA līdz šā gada 15.maijam.

Plašāka informācija par Latvijas Medicīnas Fondu (LMF) un tā stipendijām šeit.

Foto: Ansis Starks

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti