Dalies:

Līdz 14. janvārim RPIVA aicina pieteikties pedagoģijas tālmācības studijām

Līdz 14. janvārim RPIVA aicina pieteikties pedagoģijas tālmācības studijām
  • 02. Jan. 2017

Mūsu tautas paruna vēsta, ka savu laimi, tātad arī amatu, mēs sev varam izkalt tikai katrs pats! Tāpēc aicinām izmantot unikālu iespēju un līdz 14. janvārim pieteikties pedagoģijas tālmācības studijām!

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) sadarbībā ar Liepājas Universitāti izveidojusi programmu, kura piedāvā iespēju apgūt skolotāja profesiju, atrodoties savās mājās ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Lai studētu Jums ir nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un iespēju sazināties Skype, jo studiju process notiek tiešsaistē.

Profesionālā bakalaura studiju programma "Sākumskolas un pamatskolas mācību priekšmetu skolotājs" tika licencēta 2015. gadā. Studiju ilgums ir četri gadi. Studenti iegūst profesionālo bakalaura grādu izglītībā un divas kvalifikācijas: pamatizglītības pirmā posma skolotāja kvalifikāciju (1. - 6. klasei) un pamatizglītības otrā posma viena mācību priekšmeta skolotāja kvalifikāciju (7. - 9. klasei), proti, matemātikas, informātikas, fizikas, latviešu valodas un literatūras, angļu valodas skolotājs. Studiju materiāli, diskusijas studentu un docētāju vidū tiek nodrošinātas tiešsaistē - moodle vidē.

Lasītākās ziņas valstī

Diskusiju forums nodrošina iespēju studentiem iepazīties ar citu studentu veikumu, analizēt, izteikt priekšlikumus. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj sekot līdzi arī studentu pedagoģiskajai darbībai skolās. Studenti nofilmē vadītās stundas un nodarbības, ievieto filmēto materiālu moodle vides diskusiju forumā un pēc izstrādātajiem kritērijiem analizē paveikto, savstarpēji iesakot idejas pedagoģiskā darba pilnveidei. Arī pārbaudījumus, izņemot kvalifikācijas eksāmenus, students kārto tiešsaistē.

Šāds studiju veids ir īpaši ērts tiem, kuri vēlas studijas apvienot ar darbu un kuru dzīves vieta šobrīd ir ārpus Latvijas.

Uzzini vairāk un piesakies tālmācības studijām

Attēla autors: "Pagan Ogilvy"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti