Dalies:

Lidostas "Rīga" pasažierus aicina uz robežpārbaudi ierasties vismaz stundu pirms lidojuma

Lidostas "Rīga" pasažierus  aicina uz robežpārbaudi ierasties vismaz stundu pirms lidojuma
Publicitātes foto
  • 28. Aug. 2019

Ievērojot būtiski pieaugošo pasažieru skaitu Lidostā "Rīga" izceļošanai no Latvijas Republikas un vienlaicīgu vairāku izlidojošo reisu skaitu, Valsts robežsardze aicina Lidostas "Rīga" avio pasažierus, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, kad tiek nokavēts avioreiss, savlaicīgi, vismaz stundu pirms lidojuma ierasties uz robežpārbaudi.

2017. gadā stājās spēkā grozījumi Šengenas Robežu kodeksā, saskaņā ar kuriem Valsts robežsardzei ir pienākums veikt visu ārējo robežu šķērsojošo personu (t.sk. Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas un Šveices Konfederācijas valstspiederīgajiem) sistemātiskas pārbaudes Eiropas Savienības un nacionālajās informācijas sistēmās. Šādu pārbaužu mērķis ir palielināt drošību Šengenas telpā un identificēt personas, kuras iespējams varētu radīt draudus valsts drošībai, sabiedriskajai drošībai un veselībai.

Valsts robežsardze dara visu iespējamo, lai robežpārbaudes tiktu veiktas maksimāli īsākos termiņos un ārējo robežu šķērsojošām personām sagādātu pēc iespējas mazākas neērtības.

Lasītākās ziņas valstī

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti