Dalies:

LIAA atceļ pasākumus, kā arī pakalpojumus un konsultācijas sniedz attālināti

LIAA atceļ pasākumus, kā arī pakalpojumus un konsultācijas sniedz attālināti
CC0
  • 16. Mar. 2020

Koronavīrusa draudu dēļ Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra atcēlusi Deep Tech Atelier konferenci, kura bija paredzēta no 3. līdz 4. aprīlim Rīgā, Hanzas Peronā. Tāpat atcelta Latvijas inženiernozares uzņēmumu tirdzniecības misija, kas bija paredzēta no 8. līdz 10. aprīlim izstādes Atyrau Oil & Gas Kazakhstan laikā Kazahstānā, LIAA ziņo, ka organizatori ar reģistrētajiem dalībniekiem sazināsies. Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, līdz 14. aprīlim LIAA visā Latvijā pārtrauc arī klientu apkalpošanu klātienē.

“Šobrīd ir īstais laiks rīkoties stratēģiski, kas no mūsu puses nozīmē nodrošināt kvalitatīvus LIAA pakalpojumus attālināti, sniedzot nepārtrauktu atbalstu uzņēmējiem. Savukārt uzņēmējiem ir īstais brīdis veikt “mājasdarbus”, tirgus izpēti, klientu apzināšanu un citus jautājumus, kuriem parasti pietrūkst laika, lai jau laicīgi domātu par to, kā mēs krīzi pārvarēsim un kā rīkosimies pēc tās,” akcentē LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Visi LIAA pakalpojumi, tostarp konsultācijas, tiek sniegtas elektroniski. Šobrīd vairs nesniedz klātienes pakalpojumus centrālajā birojā Rīgā, Pērses ielā 2, kā arī Biznesa informācijas centrā Magnetic Latvia Rīgas starptautiskajā lidostā. Plašāka informācija par sniegtajiem pakalpojumiem LIAA mājaslapā. Jautājumi jāsūta e-pastā jautajumi@liaa.gov.lv. Dokumentus bez e-paraksta jāsūta pa pastu: Pērses iela 2, Rīga, LV-1442. 

Lasītākās ziņas valstī

Savukārt LIAA biznesa inkubatori no 16. marta līdz 14. aprīlim ierobežos kopstrādes telpu izmantošanu un nodrošinās pakalpojumu sniegšanu tikai attālināti. Par jautājumiem saistībā ar biznesa inkubatoriem jāraksta uz LIAA biznesa inkubatoru e-pastiem (Biznesa inkubatoru kontaktinformācija). Elektroniski parakstīti dokumenti jāsūta uz LIAA biznesa inkubatoru e-pastiem, savukārt dokumentus bez e-paraksta jāsūta pa pastu: Pērses iela 2, Rīga, LV-1442. 

LIAA aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem!

Papildu informācija: LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa, +371 67039405, prese@liaa.gov.lv.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti