Dalies:

LIAA aicina uzņēmumus pieteikties dalībai tirdzniecības misijai Lionā, Francijā

LIAA aicina uzņēmumus pieteikties dalībai tirdzniecības misijai Lionā, Francijā
  • 30. Jan. 2019

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai tirdzniecības misijai Francijā, starptautiskās inženiernozaru izstādes "Global Industrie - 2019"(link is external), laikā, 2019. gada 5. - 8.martā, Lionā.

Izstādes “Global Industrie” (https://www.industrie-expo.com/en/presentation(link is external)) laikā Lionā, norisināsies četras atsevišķas tematiskās izstādes:

Visu šo izstāžu norise vieta būs Eurexpo Exhibition Centre, Lyon (http://www.eurexpo.com/-How-to-get-to-Eurexpo-Lyon-.html(link is external))

Lasītākās ziņas valstī

Latvijas uzņēmumiem viszināmākā ir izstāde „MIDEST” (www.midest.com(link is external)), kura ir lielākā Francijas industriālo piegāžu un kooperācijas izstāde. 2018. gadā izstādē piedalījās 1200 kompānijas no Francijas, Beļģijas, Nīderlandes, Spānijas, Itālijas, Šveices, Vācijas, Čehijas, Polijas, u.c. valstīm, izstādi apmeklēja apmēram 22 000 apmeklētāju.

Izstādes galvenā tematika ir piegādes un kooperācija. Izstādē pārstāvētās nozares ir autobūves komponentu ražošana, mašīnbūve un metālapstrāde, iekārtu un tehnoloģisko rīku ražošana, plastmasas un gumijas detaļu izgatavošana, elektronika un automatizācija, tehniskais tekstils, dizaina izstrādnes un inženierdizaina pakalpojumi.

Provizoriskā tirdzniecības misijas programma:

  • 4.marts - pārlidojums Rīga- Liona
  • 5. - 7.marts - izstāžu un uzņēmumu apmeklējumi, individuālās tikšanās
  • 8.marts - atgriešanās Latvijā

Tiek sagaidīts, ka tirdzniecības misijas dalībnieki segs sekojošas izmaksas: darbinieku komandējuma izdevumus, izstāžu apmeklējumus un atsevišķus izdevumus saistībā ar tirdzniecības misijas realizāciju (vietējais transports uzņēmumu grupai, pasākuma mārketinga izmaksas un taml.).

De minimis atbalsts tirdzniecības misijas dalībniekiem tiks piešķirts, pamatojoties uz Iesniegumu par atbalsta saņemšanu, kārtību tā piešķiršanai un noslēgto  Atbalsta līgumu starp LIAA un vizītes dalībnieku.

Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas (uzņēmējdarbība) programmas atbalsta apjoms: http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/starptautiskas-konkuretspejas-veicinasana/ukā arī de minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un vizītes organizatorisko izdevumu precizēšanas.

Uz atbalstu dalībai tirdzniecības misijā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums. Komersantiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

UZŅĒMUMIEM SAŅEMOT ATBALSTU NEDRĪKST BŪT VID NODOKĻU PARĀDI.


Pieteikšanās līdz 5. februārim.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti