Dalies:

LIAA aicina pieteikties Latvijas pārstāvniecības Zviedrijā vadītāja vietnieka amatam

LIAA aicina pieteikties Latvijas pārstāvniecības Zviedrijā vadītāja vietnieka amatam
  • 12. Mar. 2019

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra meklē Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Zviedrijā vadītāja vietnieku/-ci uz noteiktu laiku, liecina LIAA publicētā informācija mājas lapā.

Amata galvenajos pienākumos ietilpst koordinēt Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Zviedrijā darbību pārstāvniecības vadītāja prombūtnē, nodrošināt tirgus situācijas izvērtējumu un nodrošināt konsultāciju sniegšanu uzņēmumiem, organizēt eksporta, tūrisma un investīciju veicināšanas aktivitātes, izplatīt informāciju Zviedrijas kompānijām par Latvijas tautsaimniecību, nozarēm, uzņēmējdarbības vidi, Latvijas uzņēmumiem un to precēm, sadarbības iespējām. Tāpat arī pienākumi paredz identificēt potenciālos investorus un veicināt to interesi investēt Latvijā, sniegt Latvijas uzņēmējiem informāciju par Zviedrijas kompāniju pieprasījumu pēc Latvijas precēm un pakalpojumiem, kā arī organizēt Latvijas uzņēmumu produktu virzīšanu Zviedrijas tirgū, meklēt un uzrunāt potenciālos sadarbības partnerus.

Pēc LIAA publicētās informācijas, pretendentiem ir jābūt augstākajai akadēmiskajai vai otrā līmeņa profesionālajai augstākajai izglītībai starptautiskajās ekonomiskajās attiecībās, vadības zinībās vai tirgzinībās. Tāpat nepieciešamas zināšanas par valsts pārvaldes darbību un to regulējošiem normatīvajiem aktiem, uzņēmumu attīstības ciklu, biznesa inkubāciju un jābūt izpratnei par uzņēmējdarbību un tās tiesisko vidi. Amata kandidātiem jābūt ar teicamām latviešu valodas zināšanām, angļu valodas zināšanām C2 līmenī un zviedru valodas prasmēm vismaz B2, kas tiks uzskatīta par priekšrocību.

Darba vieta piedāvā mēnešalgu 1647,00 EUR (bruto) apmērā.

Pieteikties iespējams līdz 2019. gada 22. martam, iesniedzot pieteikuma vēstuli un CV latviešu valodā LIAA Personāla vadības nodaļai Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442 vai nosūtot pa e-pastu personals@liaa.gov.lv ar norādi „Pārstāvniecības vadītāja vietnieks”.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti