Dalies:

LIAA aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Toronto, Kanādā

LIAA aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Toronto, Kanādā
  • 16. Jan. 2019

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Kanādā, kas norisināsies 2019. gada 1.-8. jūnijā Toronto!

Tirdzniecības misijas ietvaros tiks organizētas tikšanās ar Kanādas uzņēmumiem, kā arī būs iespējams apmeklēt vairākas starptautiskās izstādes un ar tām saistītos pasākumus.

Izstādes "Advanced Design & Manufacturing Expo(link is external)" laikā Toronto, 4.–6. jūnijā norisināsies piecas atsevišķas tematiskās izstādes:

Lasītākās ziņas valstī

Provizoriskā tirdzniecības misijas programma:

  • 1.-2. jūnijs, pārlidojums Rīga- Toronto;
  • 3. jūnijs, uzņēmumu apmeklējumi, individuālās tikšanās;
  • 4.-6. jūnijs, izstāžu apmeklējumi un individuālās tikšanās;
  • 7. jūnijs, uzņēmumu apmeklējumi, individuālās tikšanās;
  • 8. jūnijs, atgriešanās Latvijā

Tirdzniecības misijas dalībniekiem jāsedz darbinieku komandējuma izdevumus, izstāžu apmeklējumus un atsevišķus izdevumus saistībā ar tirdzniecības misijas realizāciju (vietējais transports uzņēmumu grupai, pasākuma mārketinga izmaksas un tml.).

De minimis atbalsts tirdzniecības misijas dalībniekiem tiks piešķirts, pamatojoties uz Iesniegumu par atbalsta saņemšanu, kārtību tā piešķiršanai un noslēgto  Atbalsta līgumu starp LIAA un vizītes dalībnieku.

Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas (uzņēmējdarbība) programmas atbalsta apjoms: http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/starptautiskas-konkuretspejas-veicinasana/ukā arī De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un vizītes organizatorisko izdevumu precizēšanas.

Uz atbalstu dalībai tirdzniecības misijā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums. Komersantiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

UZŅĒMUMIEM SAŅEMOT ATBALSTU NEDRĪKST BŪT VID NODOKĻU PARĀDI.


Pieteikšanās līdz 25. martam

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti