Dalies:

LIAA aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Leipcigā, Vācijā

LIAA aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Leipcigā, Vācijā
  • 07. Jan. 2019

 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā izstāžu "Die Zuliefermesse"(link is external) un "INTEC"(link is external) laikā Vācijā, kas norisināsies 2019. gada 5. - 8. februārī Leipcigā!

Tirdzniecības misijas ietvaros uzņēmumiem tiks organizētas tikšanās ar Vācijas uzņēmumiem, būs iespējams apmeklēt divas starptautiskās izstādes "Die Zuliefermesse 2019”(link is external) un "INTEC 2019"(link is external), kā arī ir paredzēti Vācijas uzņēmumu apmeklējumi. 

Lasītākās ziņas valstī

Abas izstādes un kontaktbirža norisināsies Leipcigā, Saksijas federālajā zemē, kas ir Vācijas mašīnbūves un darbagaldu ražošanas reģiona centrs. Tirdzniecības misija tiek organizēta ar mērķi dot iespēju iekarot noieta tirgus Vācijas austrumos un blakus esošos reģionos, kā arī citās Centrālās Eiropas valstīs.

Abas izstādes notiek reizi divos gados. 2017. gadā izstādēs "Die Zuliefermesse"(link is external) un "Intec"(link is external) kopā, apmēram 56 000 kv.m. ekspozīcijas platībā piedalījās 1382 eksponenti no 23 valstīm un apmēram 24 200 apmeklētāju. Lielākās valstu pārstāvniecības bija Vācija, Čehijas Republika, Itālija, Šveice, Krievija, Ungārija, Austrija un citas.

Abu izstāžu tematiskajās sadaļās kopumā tiek aptvertas šādas industrijas apakšnozares:

autobūves komponenti un tehnoloģijas;
mašīnbūves komponenti, tehnoloģijas un instrumenti;
kompozītmateriāli;
instrumenti un iekārtas;
ražošanas procesi, lāzeru tehnoloģijas, metināšanas tehnoloģijas;
elektrotehnika, industriālā elektronika, sensoru tehnoloģijas;
mērīšanas un pārbaužu tehnoloģijas, kvalitātes vadības sistēmas;
atjaunojamo enerģiju tehnoloģijas;
hidraulika, pārvadu un pievadu tehnoloģijas;
loģistika un noliktavu tehnoloģijas;
automatizācija un robotu tehnika;
informācijas tehnoloģijas;
zinātne un attīstība.

Abu izstāžu ietvaros 6.februārī notiks kontaktbirža: https://contact2019.b2match.io(link is external)

Reģistrēšanās kontaktbiržai ir bez maksas līdz 31.janvārim.

Tiek sagaidīts, ka tirdzniecības misijas dalībnieki segs sekojošas izmaksas: darbinieku komandējuma izdevumus un atsevišķus izdevumus saistībā ar tirdzniecības misijas realizāciju (vietējais transports uzņēmumu grupai, pasākuma mārketinga izmaksas un taml.).

De minimis atbalsts tirdzniecības misijas dalībniekiem tiks piešķirts, pamatojoties uz kārtību tā piešķiršanai un noslēgto  Atbalsta līgumu starp LIAA un vizītes dalībnieku. De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un vizītes organizatorisko izdevumu precizēšanas.

Uz atbalstu dalībai tirdzniecības misijā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums. Komersantiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

UZŅĒMUMIEM SAŅEMOT ATBALSTU NEDRĪKST BŪT VID NODOKĻU PARĀDI.


Pieteikšanās līdz 10. janvārim!

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti