Dalies:

LIAA aicina atsaukties uzņēmumus medicīnisko masku un respiratoru ražošanai

LIAA aicina atsaukties uzņēmumus medicīnisko masku un respiratoru ražošanai
CC0 licence
  • 15. Apr. 2020

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina atsaukties uzņēmumus, kuri jau ražo, vai ir gatavi sākt ražot medicīniskās maskas un respiratorus. Pašreiz Latvijā ir apzināti 350 uzņēmumi, kuri kā darbības veidu ir norādījuši tekstilizstrādājumu ražošanu, un tādējādi varētu iesaistīties valsts un privāto pasūtījumu izpildē.

LIAA skaidroja, ka saistībā ar Covid-19 krīzi pasaulē ir būtiski pieaudzis pieprasījums pēc sejas maskām, respiratoriem, aizsargtērpiem, dezinfekcijas līdzekļiem un citiem individuālās aizsardzības līdzekļiem. Atsevišķās valstīs ir noteikti aizliegumi eksportēt sejas maskas un respiratorus, tādēļ tos iepirkt no starptautiskajiem piegādātājiem kļūst arvien grūtāk. Tādēļ noris centieni paplašināt vietējo ražošanu šajā jomā. 

Papildus informācija uzņēmējiem par iespēju sākt ražot individuālos aizsardzības līdzekļus tiks sniegta tiešsaistes seminārā ceturtdien, 16.aprīlī, plkst.10. Tiešsaistes semināram var pieteikties LIAA mājaslapā "

Lasītākās ziņas valstī

Seminārā piedalīsies pārstāvji no Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Veselības inspekcijas, "Attīstības finanšu institūcijas "Altum"" ("Altum"), Aizsardzības ministrijas un LIAA. 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti