Dalies:

Līdz 15. februārim pagarināta pieteikšanās ALA organizētajiem ceļojumiem uz Latviju

Līdz 15. februārim pagarināta pieteikšanās ALA organizētajiem ceļojumiem uz Latviju
ALA
  • 01. Feb. 2020

Lai iepazīstinātu Amerikas latviešu jauniešus ar Latviju un viņu vienaudžiem Latvijā, šogad notiks trīs Amerikas Latviešu apvienības organizētie braucienu uz Latviju, kuriem pieteikšanās termiņš pagarināts līdz 15. februārim.

  • Sveika, Latvija!

Izglītojošs ceļojums (9.-23. jūnijs, izlido no Čikāgas un 11.-25. augusts, izlido no JFK) latviešu valodā jauniešiem no 13 līdz 15 g.v., kas absolvējuši latviešu skolu vai kas runā latviski. Iespēja apceļot visus Latvijas apgabalus; iepazīties gan ar vienaudžiem Latvijā, gan ar grupas dalībniekiem - latviešu izcelsmes jauniešiem no ASV, Kanādas un Austrālijas; baudīt bagātu programmu ar daudz interesantām atrakcijām un interaktīvām nodarbībām. 

  • Heritage Latvia

Izglītojošs ceļojums (7./8.-21./22. jūlijs, izlidošanas pilsēta TBD) angļu valodā latviešu izcelsmes jauniešiem vecumā no 13 līdz 16 g.v. Programma pielīdzināma ,,Sveika, Latvija!” programmai latviešu valodā. 

Lasītākās ziņas valstī

  • Sveika, Dzimtene! / Hello, Latvia!

Izglītojošs ceļojums angļu un/vai latviešu valodā (atkarīgi no dalībnieku valodas spējām) pieaugušajiem un ģimenēm. Dalībniekiem fantastiska iespēja vairāk iedziļināties senču kultūrā un vēsturē, kā arī baudīt mūsdienu Latviju; pirmo reizi apceļot visus Latviju apgabalus; vai iepazīstināt draugus un dzīvesbiedrus ar Latviju. Šovasar īsāks, 10 dienu ceļojums

Par visiem ALAs ceļojumiem tuvāka informācija, sazinoties ar Marisu Gudro: ttel: (301) 340-8719; e-pasts: alaprojects@alausa.org

Pieteikšanās Amerikas Latviešu apvienības mājaslapā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti