Dalies:

Levits: Kariņš joprojām ir mans labākais skolnieks

Levits: Kariņš joprojām ir mans labākais skolnieks
Valsts kanceleja
  • 30. May. 2019

Pirmo reizi tiekoties jaunajā statusā, jaunievēlētais Valsts prezidents Egils Levits atminējās savas un premjera Krišjāņa Kariņa kopīgās gaitas Minsteres Latviešu ģimnāzijā, apsprieda turpmāko sadarbību ārpolitikā un iekšpolitikā, valstij nepieciešamās reformas un savstarpējo sadarbību.

Levits uzsvēra, ka premjers Krišjānis Kariņš joprojām ir viņa labākais skolnieks, atgādinot, ka savulaik Kariņš pie Levita vienīgajā akreditētajā latviešu mācību iestādē ārpus Latvijas –  Minsteres Latviešu ģimnāzijā apguva politiku un vēsturi.

Levits uzsvēra, ka Valsts prezidenta uzdevums ir raudzīties uz valsti kopumā un veicināt visas uz attīstību vērstās reformas, pat ja tās nav populāras.

Lasītākās ziņas valstī

Levits gan atturējās precizēt, kādas reformas plāno veikt un kādas likumdošanas iniciatīvas rosināt. Viņš norādīja, ka par to runās pēc oficiālās stāšanās amatā, kas notiks 8. jūlijā. Tomēr norādīja, ka viena no prioritātēm būs solidaritātes veicināšana sabiedrībā, piebilstot, ka plāno rūpīgi iepazīties ar Kariņa valdības iecerēto nodokļu reformu, jo tieši nodokļi ir viens no instrumentiem, kas var veicināt solidaritāti.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti