Dalies:

Latvijas vēstnieks Korejā Pēteris Vaivars aicina Korejas Lielo uzņēmumu asociācijas biedrus apmeklēt Latviju

Latvijas vēstnieks Korejā Pēteris Vaivars aicina Korejas Lielo uzņēmumu asociācijas biedrus apmeklēt Latviju
  • 07. Sep. 2016

6.septembrī vēstnieks Pēteris Vaivars apmeklēja Korejas Lielo uzņēmumu asociāciju FKI (The Federation of Korean Industries), kur tikās ar asociācijas ģenerālsekretāru Čanho Parku (Park, Chan-ho).

Vēstnieks sniedza prezentāciju par Latvijas uzņēmējdarbību un nozarēm, kas jau aktīvi sadarbojas ar Koreju un meklē iespējas tās padziļināt. Tās būtu kokapstrāde, tūrisms, informāciju tehnoloģijas, loģistika un farmācija. Vienlaikus vēstnieks informēja, ka jaunatvērtās Latvijas vēstniecības Korejā galvenais uzdevums ir sekmēt Latvijas un Korejas ekonomiskās attiecības un palīdzēt abu pušu uzņēmējiem atrast veiksmīgākos sadarbības modeļus. Lai klātienē FKI vadībai un biedriem būtu iespēja iepazīties ar Latviju un tās uzņēmējiem, P.Vaivars aicināja apmeklēt Latviju biznesa misijā.

Ģenerālsekretārs apsveica Latviju ar jaunas vēstniecības atvēršanu Seulā un aicināja vēstnieku uzturēt ciešas attiecības ar asociāciju un tās biedriem, lai sniegtu plašāku informāciju par Latvijas sniegtajām iespējām. FKI biedri aktīvi darbojas Eiropā, kur tieši Ziemeļeiropas un Austrumeiropas valstis pašreiz ir to uzmanības centrā. Nākotnē apsvērtu ciešāku sadarbību arī ar Baltijas valstīm, kas Korejā vēl nav guvušas pietiekamu atpazīstamību.

Lasītākās ziņas valstī

Puses vienojās turpināt dialogu, lai izveidotu ciešākas saiknes starp FKI un Latviju.

Foto: Ārlietu ministrija

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti