Dalies:

Latvijas vēstnieks Jānis Zlamets iesniedz akreditācijas vēstules Gruzijas prezidentam

Latvijas vēstnieks Jānis Zlamets iesniedz akreditācijas vēstules Gruzijas prezidentam
  • 26. Aug. 2016

26. augustā Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Gruzijā Jānis Zlamets iesniedza akreditācijas vēstules Gruzijas prezidentam Giorgijam Margvelašvili (Giorgi Margvelashvili).

Sarunā pēc svinīgās akreditācijas ceremonijas Latvijas vēstnieks un Gruzijas prezidents uzsvēra abu valstu īpaši draudzīgās attiecības, aktīvo politisko dialogu, senās kultūras saiknes un ciešos cilvēku savstarpējos kontaktus. Vēstnieks J. Zlamets pauda apņēmību aktīvi strādāt, lai Latvijas un Gruzijas draudzība un starpvalstu dialogs un sadarbība kļūtu vēl plašāka un daudzveidīgāka. Prezidents G. Margvelašvili atzinīgi novērtēja un pateicās par Latvijas aktīvo atbalstu Gruzijas Eiropas un Eiroatlantiskās integrācijas centieniem.

Vēstnieks J. Zlamets līdz šim ir ieņēmis amatus Latvijas Ārlietu ministrijā, kā arī Latvijas vēstniecībās Nīderlandē un Krievijā, un Latvijas pārstāvniecībā NATO.

Lasītākās ziņas valstī

Latvija attiecības ar Gruziju veido, pamatojoties uz divpusējās sadarbības principiem un Latvijas kā ES un NATO dalībvalsts statusu. Abu valstu starpā notiek intensīvs politiskais dialogs un Latvija sniedz atbalstu Gruzijai tās reformu procesā. Gruzija ir viena no Latvijas prioritārajām valstīm Eiropas kaimiņu politikā un Austrumu partnerībā, kā arī Latvijas attīstības sadarbības politikas kontekstā.

Foto: Ārlietu ministrija

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti