Dalies:

Latvijas vēstnieks Baltkrievijā būs Mārtiņš Virsis

Latvijas vēstnieks Baltkrievijā būs Mārtiņš Virsis
  • 16. Jun. 2015

15. jūnijā Valsts prezidents Andris Bērziņš pasniedza akreditācijas vēstules Latvijas Republikas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Baltkrievijas Republikā Mārtiņam Virsim.

Mārtiņš Virsis darbu Ārlietu ministrijā uzsāka 1990. gada oktobrī, un šobrīd ir Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Lietuvas Republikā. Savas diplomāta karjeras laikā M. Virsis ir bijis Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Austrijas Republikā un Vācijas Federatīvajā Republikā, nerezidējošais vēstnieks Šveices Konfederācijā, Ungārijas Republikā, Slovēnijā, Lihtenšteinas Firstistē un Slovākijas Republikā, kā arī pildījis Latvijas ārlietu ministra vietnieka, Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāra, valsts sekretāra vietnieka un ģenerālinspektora pienākumus. No 1993. gada jūlija līdz 1995. gada novembrim M. Virsis bija Latvijas Republikas 5. Saeimas deputāts.

Latvija un Baltkrievija kā kaimiņvalstis veido lietišķas, uz abu valstu iedzīvotāju interesēm balstītas attiecības. Starp valstīm notiek aktīvs politiskais dialogs un daudzveidīga nozaru sadarbība, tai skaitā ekonomikas, īpaši transporta un tranzīta, pārrobežu, robežu kontroles un pārvaldības, izglītības un zinātnes, vides aizsardzības un kultūras jomās. Intensīvi attīstās attiecības starp pašvaldībām un iedzīvotāju savstarpējie kontakti.

Lasītākās ziņas valstī

Kopš 2010. gada jūlija Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Baltkrievijas Republikā ir Mihails Popkovs.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti