Dalies:

Latvijas vēstniecība Varšavā piedalās Saska Kempa ielas svētkos

Latvijas vēstniecība Varšavā piedalās Saska Kempa ielas svētkos
  • 29. May. 2018
2018. gada 26. maijā Latvijas vēstniecība Polijā piedalījās Varšavas pilsētas Saska Kempa rajona svētkos, jo šajā pilsētas daļā atrodas Latvijas vēstniecība.

Latvijas stendā interesenti varēja iepazīties ar tūrisma informāciju par Latviju, nobaudīt un iegādāties Latvijas pārtikas produktus - rupjmaizi, melnā pirtī kūpinātu speķi un cidoniju dzērienu, ko piedāvāja saimniecība "Latgolys šmakovka Malnavā", uz vietas gatavotu pērļu grūbu biezputru ar sieru, ko demonstrēja zemnieku saimniecības "Kotiņi" pārstāvji. Stendā ar informatīvajiem tūrisma materiāliem piedalījās Daugavpils, Preiļu un Riebiņu tūrisma informācijas centri. Tāpat interesentiem bija iespēja iepazīt citu Latvijas uzņēmumu ražojumus - "Aldaris" bezalkoholisko alu, "Jaunpils Piens" dažādus sierus, beķerejas "Flora" un saldumu ražotāju "Laima" produkciju.

Saska Kempa svētki Varšavā notika jau 13. gadu. Tie ir plaši apmeklēti un iecienīti Varšavas iedzīvotāju un tūristu vidū. Latvijas vēstniecība pasākumā piedalījās ar devīzi "Latvija ir Saska Kempā!" ("Łotwa jest na Saske Kępie!"), bet stends bija noformēts Latvijas 100-gades svinību noskaņās.

Foto: Vēstniecība Polijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti