Dalies:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā organizē Konsulārā kluba tikšanos

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā organizē Konsulārā kluba tikšanos
  • 02. Mar. 2018

28. februārī Latvijas vēstniecība Uzbekistānā sadarbībā ar Nīderlandes goda konsulu Radik Mingazov un kompāniju Elan Express organizēja Taškentā strādājošo konsulu kluba tikšanos.

Latvijas vēstnieks Uzbekistānā Mihails Popkovs informēja klātesošos par vēstniecības aktivitātēm konsulārajā jomā: konsulārās nodaļas šogad plānojamo rekonstrukciju un Latvijas vīzu Centrā darbības uzsākšanu. Sākot ar 15. martu īstermiņa vīzu pieprasītājiem Uzbekistānā, kuri vēlas doties uz Latviju, Lietuvu, Igauniju vai Šveici, būs iespēja iesniegt pieteikumu anketas kompānijas “VFS Global” klientu apkalpošanas centrā kā arī iepazīstināja klātesošos ar vēstniecības konsulārās nodaļas mērķiem 2018. gadā.

“VFS Global” ir ārpakalpojumu kompānija, kas sadarbojas ar vairāk nekā 50 valstīm 137 pasaules valstīs. Šobrīd sadarbībā ar “VFS Global” vīzu pieteikumus pieņem Latvijas vēstniecības Apvienotajos Arābu Emirātos, Azerbaidžānā, Indijā un Turcijā.

Taškentas neformālā konsulu kluba sanāksmes katru mēnesi rīko kāda no Uzbekistānā akreditējām vēstniecībām, lai sniegtu jaunāko informāciju par izmaiņām konsulārajā jomā un dotu iespēju neformālā gaisotnē konsulārajām amatpersonām un Uzbekistānas Ārlietu ministrijas kolēģiem apmainīties ar aktualitātēm.

Foto: Latvijas vēstniecība Uzbekistānā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti