Dalies:

Latvijas vēstniecība Lietuvā simtgadē saņem īpašu dāvanu

Latvijas vēstniecība Lietuvā simtgadē saņem īpašu dāvanu
  • 20. Sep. 2018

Šī gada 19. septembrī Latvijas vēstniecībā Lietuvā notika svinīga pieņemšana, kuras laikā tika atklāta speciāli veidota Latvijas valsts ģerboņa plāksne. Šo ģerboņa plāksni vēstniecībai uzdāvināja AS “Sakret Holdings” padomes priekšsēdētājs Andris Vanags, kurš arī teica uzrunu ģerboņa atklāšanā. Plāksne tika vēstniecībai pasniegta kā simtgades dāvana pateicībā par veiksmīgo sadarbību, veicinot Latvijas un Lietuvas ekonomiskos sakarus un aizstāvot Latvijas uzņēmēju intereses Lietuvā.

Vēstnieks E. Semanis savā uzrunā īpaši atzīmēja, cik nozīmīgs ir šis dāvinājums Latvijas simtgadē. Tāpat vēstnieks pateicās Latvijas uzņēmējiem Lietuvā par ciešo sadarbību un atbalstu vēstniecības aktivitātēm, kas īpaši svarīgas Latvijas valsts simtgadē. Svinīgajā pasākumā dalībniekus uzrunāja arī Latvijas Tirdzniecības palātas Lietuvā padomes priekšsēdētājs Vītauts Kregžde (Vytautas Kregžde).

Svinīgo pieņemšanu organizēja Latvijas vēstniecība Lietuvā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāve Lietuvā Jeļena Markūne un Latvijas tirdzniecības palāta Lietuvā sadarbībā ar uzņēmumu “Sakret”. Pasākumā piedalījās Lietuvas valsts institūciju pārstāvji, Latvijas uzņēmēji Lietuvā, Viļņas Universitātes Baltistikas pasniedzēji un studenti, Latvijas diasporas pārstāvji, kā arī citi Latvijas draugi.

Lasītākās ziņas valstī

Telpiski veidotais Latvijas valsts ģerbonis tapis no īpaša betona maisījuma. To saņēmuši arī Latvijas Valsts prezidents, ministru prezidents, Latvijas vēstniecība Igaunijā, kā arī tas tiks dāvināts visiem Latvijas novadiem un pilsētām. Tas sver 15 kg, ir 420×594 mm liels un 30 mm biezs, un veidots tā, lai varētu izvietot gan iekštelpās, gan ārpusē pie ēku fasādēm.

Attēls: CCO
Raksta autors: Ārlietu dienests Latvijas simtgadei

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti