Dalies:

Latvijas vēstniecībā Kazahstānā stāsta par Latvijas 100 gadi Kazahstānas jauniešiem

Latvijas vēstniecībā Kazahstānā stāsta par Latvijas 100 gadi Kazahstānas jauniešiem
  • 02. Feb. 2018

Šā gada 1. februārī Latvijas vēstniecībā Kazahstānā viesojās Kazahstānas jaunatnes organizācijas Деловой Совет молодежи dalībnieki un noklausījās vēstnieka Jurija Pogrebņaka lekciju par Latvijas valsts 100 gadi un Latvijas - Kazahstānas attiecībām.

Vēstnieks savā lekcijā sniedza ieskatu Latvijas vēsturē, ģeogrāfijā un kultūrā, kas ietekmēja Latvijas ārpolitikas veidošanas principus. Tāpat vēstnieks iepazīstināja ar mūsdienu Latvijas aktualitātēm, pazīstamākajiem eksporta produktiem, kā arī kopīgajām lappusēm Latvijas un Kazahstānas attiecību vēsturē.

Lekcija izvērtās par plašu sarunu, kurā klātesošie 25 starptautisko attiecību un jurisprudences studenti īpašu interesi izrādīja par Latvijas vēsturi, studijām Latvijā, diplomātisko dienestu un Latvijas lomu starptautiskajās attiecībās.

Деловой Совет молодежи jeb Jaunatnes biznesa padome ir Astanā bāzēta jaunatnes nevalstiska organizācija, kas atbalsta jaunatnes iesaisti uzņēmējdarbībā, kā arī veicina jauniešu izaugsmi, kļūstot par veiksmīgiem menedžeriem privātajā sektorā, valsts pārsaldē un sabiedriskajā darbā.

Foto: Latvijas vēstniecība Kazahstānā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti