Dalies:

Latvijas vēstniecībā Indijā norisinājās ikgadējā Latvijas goda konsulu Indijā sanāksme

Latvijas vēstniecībā Indijā norisinājās ikgadējā Latvijas goda konsulu Indijā sanāksme
  • 16. Feb. 2018

2018. gada 14. februārī Latvijas vēstniecībā Indijā norisinājās ikgadējā Latvijas goda konsulu Indijā sanāksme. Ar goda konsuliem Mumbajā, Čennajā un Bangalorē tika pārrunātas politiskās, ekonomiskās, konsulārās un kultūras aktualitātes. Goda konsuli tikaiepazīstināti arī ar vēstniecības plāniem saistībā ar Latvijas Simtgades atzīmēšanu Indijā 2018. gadā, cita starpā pavasarī plānotajām Latvijas Filmu dienām Indijā, u.c. aktivitātēm.

Sanāksmes laikā Latvijas vēstnieks Indijā Aivars Groza pasniedza Latvijas Ministru prezidenta Māra Kučinska pateicības rakstus goda konsuliem par nozīmīgo ieguldījumu Ministru prezidenta vizītes Indijā organizēšanā 2017. gada novembrī. Latvijas Ministru prezidenta M.Kučinska vizīte Indijā bija pirmā šāda līmeņa vizīte Latvijas un Indijas diplomātisko attiecību vēsturē un divpusējo attiecību centrālais notikums kopš Latvijas vēstniecības Indijā atvēršanas 2015. gadā.

Noslēgumā goda konsuli izteica pateicību un atzinību vēstniekam un vēstniecības pārstāvjiem par izcilo sadarbību, un pauda savu tālāku gatavību atbalstīt Latvijas un Indijas attiecību veicināšanu, cita starpā sniedzot atbalstu Latvijas Simtgades pasākumu organizēšanā Indijā.

Informācijai: Latvijai ir trīs goda konsuli Indijā – Narajanasvami Ramačandrans (Narayanaswamy Ramachandran) ar rezidenci Čennajā; Kumara Svami Palani Balasubramaniams (Kumara Svami Palani Balasubramaniam) ar rezidenci Bengalūrā; un Avinašs Batra (Capt. Avinash Batra) ar rezidenci Mumbajā. Goda konsuli ir personas, kurām uzticēts veikt valsti reprezentējošas un konsulārās funkcijas, un kuras nesaņem atalgojumu par savu darbu. Latvijas goda konsuli Indijā ir būtisks atbalsts Latvijai, attīstot politisko, ekonomisko, kultūras un konsulāro dialogu ar Indiju.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti