Dalies:

Latvijas vēstniecība Grieķijā, sadarbībā ar aviokompāniju airBaltic, rīko semināru Grieķijas tūroperatoriem

Latvijas vēstniecība Grieķijā, sadarbībā ar aviokompāniju airBaltic, rīko semināru Grieķijas tūroperatoriem
  • 17. Mar. 2017

14. martā Latvijas vēstniecība Grieķijā sadarbībā ar aviokompāniju airBaltic, rīkoja semināru Grieķijas tūroperatoriem Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Grieķijā telpās. Seminārs tika organizēts, lai veicinātu Latvijas atpazīstamību, radītu interesi par sadarbību ar Latviju, Baltijas un Skandināvijas reģioniem, izmantojot airBaltic nodrošinātās lidojumu iespējas.

Pasākumu ar runu atklāja Latvijas vēstnieks Grieķijā Māris Klišāns, informējot viesus par Latviju un tūrisma iespējām Latvijā. Savā runā vēstnieks minēja, ka Rīga un Gaujas reģions šogad ir viens no Eiropas gastronomijas reģioniem, kā arī uzsvēra tuvojošos Latvijas simtgadi.

Sīkāku ieskatu par tūrismu Latvijā semināra apmeklētājiem sniedza “TAS Baltic” pārstāve no Latvijas, Sandra Jansone. Semināra dalībniekiem tika pastāstīts par plašajām atpūtas iespējām Latvijā, un viņi tika rosināti apmeklēt visu Baltijas reģionu.

Savukārt uzņēmumu airBaltic Grieķijā pārstāvošās tūrisma aģentūras “TAL Aviation Group” darbiniece Sara Profeta, iepazīstināja semināra dalībniekus ar jaunumiem lidojumu nodrošināšanā, atgādināja par tiešajiem reisiem vasaras sezonā no Rīgas uz Atēnām un par reisiem uz Salonikiem, un Rodas salu. Tāpat klātesošie tika iepazīstināti ar tranzītlidojumu iespējam caur Rīgas lidostu uz vairāk nekā 50 galamērķiem.

Semināra turpinājumā vīna bāra “Garage” pārstāve Lauras Estreiķe sniedza īsu pārskatu par to, kas ir “Eiropas gastronomijas reģiona” gads, un prezentēja Latvijas tradicionālo virtuvi un produktus. Semināra noslēgumā tā dalībnieki tika cienāti ar šefpavāra Reiņa Strazdiņa sagatavotajām tradicionālo latviešu produktu uzkodām.

Semināru apmeklēja 35 Grieķijas tūrisma aģentūru pārstāvji.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti