Dalies:

Latvijas vēstniecībā Francijā pie latviešu bērniem viesojas Ziemassvētku vecītis

Latvijas vēstniecībā Francijā pie latviešu bērniem viesojas Ziemassvētku vecītis
  • 15. Dec. 2014

13.decembrī Latvijas vēstniecība Francijā rīkoja Ziemassvētku eglīti latviešu bērniem un viņu ģimenēm, lai kopā iedegtu eglītē svecītes, gaidot Ziemassvētkus.

Ziemassvētku vecīti gaidot, bērni darbojās radošajās darbnīcās, gatavoja dažādus rotājumus, ar kuriem rotāt gan vēstniecības egli, gan savas eglītes mājās. Mazākie bērni krāsoja zīmējumus un izgatavoja papīra sniegpārsliņas.

Latviešu sestdienas skolas skolēni ar skolotāju palīdzību bija sagatavojuši jauku priekšnesumu Ziemassvētku vecītim, visi kopā lasīja Viļa Plūdoņa dzejoli "Rūķīši un Mežavecis", kā arī gāja rotaļās. Ziemassvētku dziesmas dziedāt palīdzēja arī Parīzes vokālais ansamblis, kurš vēstniecībā darbojas jau gadu.

Lasītākās ziņas valstī

Ziemassvētku vecītis lutināja bērnus ar Latvijas kārumiem, kā arī dāvināja dažādas grāmatiņas latviešu valodā. Visi mielojās ar pelēkajiem zirņiem ar speķi un citiem gardumiem.

Vēstniecībā bija sanākuši vairāk nekā 60 latviešu bērnu ar saviem vecākiem. Bērnu pulks ar katru gadu aug aizvien lielāks, un jācer, ka turpmākajos gados vēstniecības sienas nekļūs par šauru.

Foto: Latvijas vēstniecība Francijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti