Dalies:

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē aicina tautiešus pasaulē piedalīties tiešsaistes erudīcijas spēlē "Prāta spēles: Latvijai 100"

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē aicina tautiešus pasaulē piedalīties tiešsaistes erudīcijas spēlē "Prāta spēles: Latvijai 100"
  • 31. Jan. 2018

Lielāko viktorīnu organizators Latvijā PRĀTA SPĒLES sadarbībā ar Ārlietu ministriju aicina latviešus plašajā pasaulē un visus, kas sirdī jūtas latvieši, piedalīties Latvijas simtgades online spēlē.
Spēle tiek īstenota kā unikāls komunikācijas projekts sadarbībai ar diasporu un īpaši – diasporas jauniešiem visā pasaulē, un to īstenot palīdzēs Latvijas vēstniecības un diasporas organizācijas. Prāta spēles norise vienlaikus daudzās valstīs un kontinentos stiprinās savstarpējo saikni diasporā un saites ar Latviju, apliecinot latvietību caur interaktīvu vidi.

Piedaloties spēlē, ikviens interesents tiek aicināts pārbaudīt savas zināšanas par Latviju, vienlaikus cīnoties par vietu finālā un erudītākās komandas statusu. Dalībnieki, kuri būs piedalījušies pastāvīgi un pozitīvi izcelsies, saņems mūsu atbalstītāju veicināšanas balvas.

Lasītākās ziņas

Spēles norisināsies katra mēneša pēdējā sestdienā. Par precīzu laiku un vietu komandas kapteinis tiks informēts e-pastā.

Tematiski jautājumi ietvers erudīcijas pārbaudi par Latvijas dabas bagātībām, radošām un izcilām personībām vēsturē un šodien, kultūru, vēsturi un daudz ko citu. Atceries, ka spēles laikā katra komanda izlozes kārtībā pati varēs izvēlēties sev vēlamās tēmas no piedāvātajām. Tas ir interesanti un aizraujoši – pārbaudi sevi un uzzini ko jaunu! Pēc katras spēles būs aplūkojami tās rezultāti un varēs novērtēt arī savu pretinieku panākumus.

Aicinām sekot aktuālajai informācijai mājaslapā un sociālajos tīklos!

Neviens cilvēks nevar zināt visu, tāpēc komanda - tas ir liels spēks. Izmantojiet doto laiku atbilžu sagatavošanai, spriediet kopā, labi pavadiet laiku un uzziniet daudz jauna par Latviju!

Mēs zinām - latvieši un Latvijas draugi ir visur! Piedalies un piesaki savu komandu sadaļā Reģistrēties.

Dalība bez maksas.

PIRMĀ SPĒLE - 10.02.2018.

Vēlam visiem veiksmi !

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti