Dalies:

Latvijas uzņēmumi piedalās izstādē Interior Lifestyle Tokyo 2018

Latvijas uzņēmumi piedalās izstādē Interior Lifestyle Tokyo 2018
  • 31. May. 2018

Laikā no š.g. 30. maija līdz 1. jūnijam izstāžu kompleksā Tokyo Big Sight notiek vadošā Japānas interjera un dizaina izstāde Interior Lifestyle Tokyo 2018. Minētajā izstādē tiek prezentētas jaunākās interjera un tekstila dizaina tendences un tajā vienkopus tiekas ražotāji, dizaineri un tirgotāji. Nacionālo stendu Magic Latvia, kuru organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, šogad pārstāv astoņi uzņēmumi: Ars Tela, Candle.lv, Hobby Wool, Laima Ceramics, Materia Bike, Pinumu Pasaule, Studio Naturals un Vaidava Ceramics.

Izstādes apmeklētāji ir augstu novērtējuši Latvijas uzņēmumu ražojumu kvalitāti, ražošanā izmantotās dabīgās izejvielas, praktisko un mūsdienīgo dizainu.

Papildus, 31. maijā Latvijas vēstniecībā Japānā uzņēmējiem tiek organizēts networkingpasākums, kurā būs iespējams satikt jau esošos un veidot jaunus kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Izstāde Interior Lifestyle Tokyo notiek katru gadu, šogad pulcējot vairāk nekā 300 dalībnieku no 30 dažādām pasaules valstīm. Paredzams, ka to apmeklēs aptuveni 20 000 dizaina industrijas pārstāvju, iepircēju un stilistu.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti