Dalies:

Latvijas sportisti izcīna bronzas medaļas prestižajā ikgadējā IFBB "Arnold Classic Europe 2017" turnīrā

Latvijas sportisti izcīna bronzas medaļas prestižajā ikgadējā IFBB "Arnold Classic Europe 2017" turnīrā
  • 02. Oct. 2017

Mājup no Barselonas atgriezusies Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas izlase, kas no 22. līdz 25. septembrim piedalījās IFBB Arnold Classic Europe turnīrā bodibildinga un fitnesa sporta veidos.

Latvijas izlasi sacensībās pārstāvēja četri sportisti - Vironika Aleksandrova, Laura Štāne, Ivanda Andriksone un Aivars Visockis, kā arī Latvijas delegācijas vadītāji, LBFBF federācijas prezidente Kristīne Vederņikova un IFBB Starptautiskās kategorijas tiesnesis Vladimirs Belovs.

Arnold Classic Europe turnīrs amatieriem un profesionāļiem tradicionāli notiek septembrī Spānijā, pulcē vairāk kā 1200 sportistus no pieciem pasaules kontinentiem un, ir nozīmīgs ar to, ka sacensībās klātienē piedalās Pasaules mēroga bodibildinga leģenda Arnolds Švarcnegers.

Katrā no sporta veidu kategorijām uz skatuves kāpa vidēji 20 līdz 40 dalībnieki, no kuriem tālāk uz pusfinālu tiesneši atlasīja tikai 10 sportistus un sacensību finālam spēcīgākos 6 sportistus.

Augstāko sasniegumu Latvijas izlases kontā izcīnīja bodibildinga sporta veida pārstāvis, Aivars Visockis, kurš izcīnīja 3.vietu Master Bodybuilding (+55 gadi) kategorijā.

Latvijas sportiste Laura Štāne savās pirmajās Starptautiskajās sacensībās uzrādīja lielisku rezultātu, izcīnot godalgoto 3.vietu kategorijā Bodyfitness +168cm.

2017.gada IFBB Eiropas čempionāta fināliste, talantīgā Vironika Aleksandrova izcīnīja godpilno 7.vietu divdesmit septiņu sportistu konkurencē kategorijā Masters Bikini Fitness +163cm. Tikai viens solis pietrūka Vironikai līdz lolotajam fināla sešiniekam. Otra Latvijas bikini sportiste Ivanda Andriksone startēja kategorijā Bikini Fitness -172cm. Ivandas kategorijā dalību ņēma 30 sportistes, un Latvijas sportistei diemžēl šoreiz nācās palikt aiz pusfināla labāko desmitnieka.

Ir jāatzīmē, ka Bikini Fitness disciplīna ir skaitliski vislielākā, kur sportistes tika iedalītas divpadsmit auguma un vecuma kategorijās, un kopējais dalībnieču skaits pārsniedza 320 sportistes.

Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija apsveic Latvijas sportistus ar ļoti veiksmīgo uzstāšanos un aicina visus uz IFBB Starptautisko kausu "Rīgas Pērle 2017", kas notiks jau drīz, š.g. 19.novembrī Rīgā.

Foto: IFBB Latvia team/Facebook

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti