Dalies:

Latvijas pilsoņiem tūrisma braucienos uz Taizemi vīza vairs nav nepieciešama

Latvijas pilsoņiem tūrisma braucienos uz Taizemi vīza vairs nav nepieciešama
  • 14. Apr. 2019

No 14. aprīļa Latvijas pilsoņiem, dodoties tūrisma braucienos uz Taizemi līdz 30 dienām, vīza nav nepieciešama, informē Ārlietu ministrija (ĀM).

ĀM, pamatojoties uz Taizemes kompetento iestāžu sniegto informāciju, vērš uzmanību, ka ar tūrista vīzu strādāt ir aizliegts. Lai Taizemē strādātu, pirms ieceļošanas valstī ir jāsaņem nodarbinātām personām paredzēta vīza.

Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai Taizemē ir nepieciešama vīza. Detalizētāka informācija par ieceļošanas noteikumiem Taizemē ir pieejama Taizemes imigrācijas dienesta pārvaldes mājaslapā vai sazinoties ar Latvijā akreditēto Taizemes vēstniecību Stokholmā, Zviedrijā.

Lasītākās ziņas valstī

Sīkāku informāciju par ceļojuma brīdinājumiem uz Taizemi lasīt šeit.  

Dodoties uz ārzemēm, Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments iesaka iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kas sedz transportēšanas izdevumus pacienta smagas saslimšanas vai nāves gadījumā, reģistrēties Konsulārajā reģistrā, viedtālrunī lejuplādēt Ārlietu ministrijas lietotni “Ceļo droši”, kā arī sekot Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta Facebook kontam: www.facebook.com/celodrosi.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti