Dalies:

Latvijas pēdas pasaulē: Sigita Kupača - dabiskās medicīnas speciāliste Jaunzēlandē

Latvijas pēdas pasaulē: Sigita Kupača - dabiskās  medicīnas speciāliste Jaunzēlandē
  • 06. Feb. 2018

Sigita Kupača nāk no Rīgas, taču 35 gadu vecumā ar vēlmi mainīt dzīvi un sevi viņa pārcēlās uz Jaunzēlandi. Šobrīd viņa dzīvo Oklendā, kur vada pati savu uzņēmumu, palīdzot ārstēties cilvēkiem, izmantojot dabiskos līdzekļus.

Vīzu, kas nepieciešama, lai no Latvijas dotos uz Jaunzēlandi, sieviete varēja iegūt patiecoties savai profesijai - ceļabūves inženieris. Taču atbraucot, viņa izlēma uzsākt pati savu biznesu - Sigita veidoja ekskluzīvu dizainu virtuvēm un vannas istabām.

Tomēr pēc 12 gadiem Sigita nolēma sekot savam patiesajam sapnim. Augot Latvijā, valstī, kurā dabas medicīna vienmēr ir bijusi daļa no cilvēku dzīves, Sigitā vienmēr mājojusi interese par augiem un dabas produktiem. Līdz ar to viņa uzsāka studijas Dabas medicīnas koledžā Oklendā, kur ieguva bakalaura grādu.

Šobrīd Sigitai ir sava kompānija Oklendā - Health Solutions-Natural - un viņa palīdz ārstēties, izmantojot tikai dabiskos līdzekļus, zāļu tējas, augu izcelsmes tinktūras un uztura bagātinātājus. Savā klīnikā viņa specializējas jautājumos, kas saistīti ar nogurumu, svara zaudēšanu, uzturu, tāpat Sigita māca, kā veidot veselīgu iepirkumu grozu, un palīdz vēža slmniekiem.

Intervija ar Sigitu

Vairāk informācijas par Sigitu angļu valodā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti