Dalies:

Latvijas pēdas pasaulē: Pasaulē lielākais kāzu salons “Kleinfeld” Ņujorkā

Latvijas pēdas pasaulē: Pasaulē lielākais kāzu salons “Kleinfeld” Ņujorkā
  • 08. Aug. 2017

Vienā no Ņujorkas mazpilsētiņām - Manhetenā, atrodas viens no pasaulē populārākajiem un lielākajiem kāzu saloniem - "Kleinfeld". Līgavas no visas pasaules turp dodās izlūkot sev tīkamāko kāzu tērpu, kamēr pa salonu rosās tā īpašniece - latviete Māra Uršela (Mara Urshel).

Māra veikalu "Kleinfeld" iegādājās 1999. gada 9. jūlijā kopā ar domubiedru Veinu Rodžersu (Wayne Rogers). Lielajā un greznajā salonā strādā vairāk nekā 250 cilvēku, piedāvājot ne tikai nopirkt sev atbilstošo kāzu kleitu, bet arī tādu uzšūt.

2007. gada oktobrī, televīzijas kanāls "TLC" laida klajā realitātes šovu “Saki ‘jā’ kleitai” (Say Yes to the Dress), kas tika filmēts tieši Māras Uršelas kāzu salonā. Pārraides laikā līgavas kopā ar savām draudzenēm un ģimeni meklēja sev tīkamāko kleitu, kamēr salona darbinieki aktīvi palīdzēja to izvēlēties atbilstoši gaumei un finansiālajam stāvoklim. Kā vēsta dažādi avoti, šis raidījums pievērsis salonam milzīgu uzmanību un tā apmeklētāju skaits ir ievērojami pieaudzis.

Plašāka informācija angļu valodā.

Lasītākās ziņas valstī

Latviesi.com rakstu sērijas "Latvijas pēdas pasaulē" mērķis ir vienuviet apkopot būtiskāko informāciju par savā jomā izcilām un pasaulē atpazīstamām personībām, kuru saknes meklējamas Latvijā. ‪#‎LatvijasPēdas‬

Publicitātes foto.


Citas ziņas

Citas ziņas pasaulē