Dalies:

Latvijas pēdas pasaulē: Kafejnīca “Coffee Joint” Čikāgā

Latvijas pēdas pasaulē: Kafejnīca “Coffee Joint” Čikāgā
  • 26. Sep. 2017

Liepājnieks Andris Balodis pirmo reizi uz Amerikas Savienotajām Valstīm devas 2000. gadā programmas “Work and Travel” ietvaros un saprata, ka šeit vēl atgriezīsies. Septiņpadsmit gadus vēlāk, Andris kopā ar brāli Gati ir atvēris kafejnīcu “Coffee Joint” un Ameriku sauc par mājām.

Andris Balodis uzsver, ka izveidot kafenīcu gribējis brālis Gatis Balodis, tāpēc, apvienojot spēkus, iecere radīt kvalitatīvu vietu, kur baudīt kafiju ir realizējusies. Viens no pamatnoteikumiem, atverot kafejnīcu, esot bijis kvalitāte.

“Ir svarīgi, ka kafejnīcas darbinieki Tevi atceras un zina, ko pasūtīsi,” stāsta īpašnieks Andris Balodis. Kafejnīcai ir piesaistīti zinošākie un izcilākie kafijas meistari, kuri apmeklētājiem pagatavos gardāko kafiju un sviestmaizi apmeklētāja acu priekšā. Tāpat, veidojot kafejnīcu, svarīgs esot bijis tās interjers. Kā paši īpašnieki uzsver: ”Ienesām eiropeisko minimālismu un askētiskumu Amerikas ikdienā!”.

Kafejnīca “Coffee Joint” darbojas visu nedēļu no plkst. 6.00 rītā līdz 18.00 vakarā. Kafejnīca savu atklašānu piedzīvoja 2017. gada 10.septembrī un katru dienu gaida kafijas mīļotājus.

Latviesi.com rakstu sērijas "Latvijas pēdas pasaulē" mērķis ir vienuviet apkopot būtiskāko informāciju par savā jomā izcilām un pasaulē atpazīstamām personībām, kuru saknes meklējamas Latvijā, kā arī par vietām, kuras radījuši latvieši, un nes Latvijas vārdu pasaulē. #‎LatvijasPēdas

Plašāk Facebook lapā. 


Citas ziņas

Citas ziņas pasaulē