Dalies:

Latvijas pēdas pasaulē: Edijs Scurovskis (Eddy) – talantīgs audiovizuālais mākslinieks

Latvijas pēdas pasaulē: Edijs Scurovskis (Eddy)  – talantīgs audiovizuālais mākslinieks
  • 28. Feb. 2018

Edijs Scurovskis (turpmāk Eddy) dzimis Latvijā 1997. gada 30. aprīlī. Jaunietis bijis radošs jau kopš savas bēnības, kad kopā ar kaimiņu meiteni pārdevuši zīmējumus, lai nopelnīnu. Savu bernību Eddy pavīdāja Latvijā, bet apmēram desmit gadu vecumā kopā ar māti pārcēlās uz Nīderlandi. Tur viņš šobrīd darbojas kā neatkarīgs audiovizālais mākslinieks.


Vidusskolas laikā Eddy paplašināja savu radošumu, kopā ar draugiem veidojot videoklipus, kurus publicēja tiešsaistē. Vēlāk jaunietis kopā ar labāko draugu sāka eksperimentēt ar mūziku. Eddy izvēlējies turpināt filmu veidošanu, piesakoties adiovizuālajās studijās Eindhovenā, kur apgūst filmu mākslu.


Talantīgais jaunietis 2017. gada jūnijā laida klajā audivizuālo projektu, tajā apvienojot desmit atšķirīgu žanru dziesmas. Katrai dziesmai izveidots atbilstošs videoklips, kurš sniedz vēstījumu. Šie videoklipi ir savstarpēji saistīti, veidojot filmu, kurā Eddy pats spēlē vadošo lomu. Šobrīd viņš strādā arī pie jauna mūzikas projekta.


Pēc skolas absolvēšanas Eddy vēlas pārcelties uz Ameriku,lai tur iegādātos ierakstu kompāniju. Pirms tam viņš uzstāsies Nīderlandē, lai palielinātu savas auditorijas apjomu.


Vairāk informācijas angļu valodā:

https://www.cultofeddy.com/

Vairāk informācijas holandiešu valodā: http://www.hallohorstaandemaas.nl/Mensen-inspireren-met-film-en-muziek-2017891527

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti