Dalies:

Latvijas pārstāvji apmeklē pirmās Eiropas spēles Baku

Latvijas pārstāvji apmeklē pirmās Eiropas spēles Baku
  • 14. Jun. 2015

1. jūnijā Latvijas vēstniecības Azerbaidžānā diplomāti kopā ar Saeimas sekretāru Andreju Klementjevu apmeklēja pirmo Eiropas spēļu atklāšanas pasākumus, lai atbalstītu Latvijas sportistus. A. Klementjevs un Latvijas vēstniecības vadītāja pienākumu izpildītāja Ieva Majore piedalījās Olimpiskā ciemata oficiālās atklāšanas ceremonijā, tikās ar Latvijas sportistiem un Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadību.

LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers un LOK prezidenta padomnieks Andris Kalniņš atzinīgi novērtēja ciemata infrastruktūru: iepazīstināja viesus ar sportistu sadzīves apstākļiem, izrādīja īpaši ierīkotās telpas mediķu un komandas biroja vajadzībām, kā arī ļāva ielūkoties sportistu ēdnīcā.

Saeimas sekretārs A. Klementjevs kā Latvijas valsts oficiālais pārstāvis Eiropas spēlēs apmeklēs arī spēļu atklāšanas ceremoniju 12. jūnijā un nedēļas nogalē atbalstīs Latvijas sportistus pirmajos startos.

Lasītākās ziņas valstī

Pēc Azerbaidžānas prezidenta Ilhama Alijeva personīga ielūguma Eiropas spēles Baku apmeklē arī bijušie Latvijas prezidenti Valdis Zatlers un Vaira Vīķe-Freiberga, kura ieradīsies uz spēļu noslēguma ceremoniju.

Pirmās Eiropas spēles Baku norisināsies no 12. līdz 28. jūnijam, un tajās piedalīsies vairāk nekā 6000 sportistu no 50 Eiropas valstīm. Latvijas komandas sastāvā iekļauti 67 sportisti. Latvijas karogu spēļu atklāšanas ceremonijā nesīs šāvējs Lauris Strautmanis.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti