Dalies:

Latvijas Medicīnas fonds aicina pieteikties stipendijām

Latvijas Medicīnas fonds aicina pieteikties stipendijām
  • 13. Apr. 2018
Latvijas Medicīnas fonds (LMF), kura valdē ir latviešu ārsti profesori Bertrams un Kristaps Zariņi, arī 2018. gadā atbalstīs veselības aprūpi Latvijā. Līdz 1. jūnijam ir iespēja pieteikties LMF stipendijām.

  • 5. vai 6. kursa medicīnas studentiem ir iespēja pieteikties Zariņu medicīnas studiju ceļojuma stipendijai studentiem. Stipendijas mērķis ir palīdzēt Latvijas medicīnas studentiem papildināt zināšanas dažādās ārzemju augstskolās un zinātniskās laboratorijās ES vai Amerikā 1- 2 mēnešu garumā. Tiks atbalstīti 2-3 pretendenti.
  • Rezidentiem un jaunajiem ārstiem ir iespēja pieteikties Zariņu medicīnas studiju ceļojuma stipendijai. Stipendija ir plānota studiju ceļojumiem uz ES vai Ameriku 1- 6 mēnešu garumā tiem, kas vēlas apgūt jaunas, līdz šim Latvijā nepielietotas vai mazpielietotas ārstēšanas metodes, Latvijai trūkstošas un pašreiz aktuālas specialitātes. Tiks atbalstīti 2-3 pretendenti.
Studiju ceļojuma stipendijas paredzētas līdz 5000 USD

Papildus informācija par prasībām pretendentiem www.lazariga.lv sadaļā Stipendijas un sazinoties ar prof. Daini Krieviņu.
Pieteikumus var iesūtīt elektroniski laza@lazariga.lv, vai sūtot pa pastu: Dr. Dainim Krieviņam, Pilsoņu iela 13, Rīga, LV-1002

Latvijas Medicīnas Fonds ir dibināts 1990. gadā kā privāta bezpeļņas organizācija ar mērķi atbalstīt veselības aprūpi Latvijā. Fonds ir saistīts ar Latviešu ārstu un zobārstu apvienību.

Plašāka informācija par Latvijas Medicīnas Fondu (LMF) http://latvianmedicalfoundation.org/
Papildus informācija par Latviešu ārstu un zobārstu apvienību (LĀZA) www.lazariga.lv

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti