Dalies:

"Latvijas karoga ceļš" tika sveikts Latvijas vēstniecības Korejas Republikā telpu inaugurācijas laikā

"Latvijas karoga ceļš" tika sveikts Latvijas vēstniecības Korejas Republikā telpu inaugurācijas laikā
  • 20. Mar. 2018

Akcijas “Latvijas karoga ceļš” īpaši austais Latvijas karogs un vēstījuma grāmata līdz 20. martam viesojās Latvijas vēstniecībā Korejas Republikā. Simtgades projekta ietvaros īpašais karogs un vēstījumu grāmata līdz valsts 100. gadu jubilejai apceļo latviešu diasporu visā pasaulē, un pēc karoga viesošanās Pjončanas Olimpiskajā ciematā, kur simtgadei veltītais valsts simbols atbalstīja Latvijas olimpisko komandu, tas pēc tam atradās Seulā, Latvijas vēstniecības telpās.

Daļa no Korejā dzīvojošajiem tautiešiem, ap pasauli ceļojošo karogu, sveica un ierakstu īpašajā grāmatā veica 13.02. vēstniecības telpu inaugurācijas pasākuma laikā akcijas patrona Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa klātbūtnē. Savukārt citi, lai ierakstītu vēstījumu savai valstij, uz vēstniecību ieradās atsevišķi arī pēc pasākuma beigām. Sarkanbaltsarkanais karogs ar īpašo grāmatu vēstniecības telpās pastāvīgi atradās goda vietā, kuru apskatīt un sveikt varēja ikviens tās apmeklētājs.

Nākamais karoga pieturas punkts: Reģionālajos kultūras svētkos Eiropā - Turcijā, AntālijāLasītākās ziņas valstī

Attēlā: daļa no latviešu diasporas kopā ar Valsts prezidentu vēstniecības telpu inaugurācijas pasākuma laikā

Ziņas autors: Lelde Kristiāna Vozņesenska, Latvijas Kultūras akadēmijas Radošās darbības centra Jaunrades Projektu koordinatore

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti