Dalies:

Latvijas institūta direktores amatu atstāj Aiva Rozenberga

Latvijas institūta direktores amatu atstāj Aiva Rozenberga
  • 11. Jan. 2019

Līdz ar 2019. gada sākumu Latvijas institūta direktores amatu atstāj Aiva Rozenberga, kura šos pienākumus pildīja kopš 2016.gada 1. marta.

“Ikvienas demokrātiskas valsts tēls ir visas nācijas koprades darba rezultāts. Latvijas tēls pieder Latvijas tautai – tāda ir mana visdziļākā pārliecība. Visi kopā kā vienota kopiena, kurā nenodalām, kurš kurā iestādē vai organizācijā strādā un kurā vietā uz pasaules šobrīd dzīvo, mēs varam iemiesot redzējumu valsts nākamajiem 100, un es tam ticu no visas sirds.

Valsts mazo iestāžu reorganizācijas kontekstā pēc vairāk nekā 2 gadu dažādu attīstības variantu cilāšanas par Latvijas institūtu ir jāpieņem lēmums. Ar jauno 2019.gadu esmu nolēmusi sākt jaunas gaitas ar pārliecību, ka labas pārmaiņas ir iespējamas Latvijas institūta funkciju nākotnei, skatot to gan Latvijas, gan visas Eiropas nākotnes kontekstā.

Lasītākās ziņas valstī

Turpinot savu tālāko ceļu kā Latvijas un Eiropas eksperte stratēģiskas domāšanas, kultūras un komunikācijas laukā, es ar vislielāko degsmi turpināšu stāstīt Latvijas stāstu, kā arī enerģiski atbalstīšu savās aktivitātēs jauno redzējumu nākamajiem Latvijas 100 gadiem – par zaļu un inovatīvu valsti.

Saku lielu paldies visiem Latvijas cilvēkiem pasaulē, kas ar degsmi ir atsaukušies dažādām Latvijas institūta iniciatīvām un ir vislieliskākie Latvijas vēstneši pasaulē. Vēlos no sirds pateikt paldies arī visiem nevalstisko organizāciju, pašvaldību un valsts ekspertiem, un visiem Latvijas diplomātiem, kas nav bijuši vienaldzīgi un vēlas svaigas idejas iedzīvināt. Mēs noteikti satiksimies atkal no jauna darbos pie pozitīvām pārmaiņām,” tā A. Rozenberga.

Vēlam Aivai vislielākos panākumus jaunos izaicinājumos un pateicamies par kopā piedzīvoto! A.Rozenbergas vadībā LI īpaša uzmanība pievērsta publiskajai diplomātijai un sadarbībai ar diasporu, aizsākta sociālā kustība “Gribu tevi atpakaļ”, ieceļot remigrācijas un saiknes ar diasporu jautājumu sabiedrības un politiskajā dienaskārtībā, rīkotas stāstu darbnīcas par Latvijas tēla veidošanu, kā arī koordinēta Latvijas valsts simtgades starptautiskās komunikācija. Sīkāku informāciju par LI īstenoto LV100 ietvars A.Rozenbergas vadības laikā skatiet šeit.

Jaunajam gadam sākoties, darbu LI beidz arī Simtgades projektu koordinatore Ieva Stare un mediju vizīšu koordinatore Astra Spalvēna. Ja vēlaties sazināties ar LI, lūgums rakstīt uz e-pastu info@li.lv vai zvanīt 67503663.

Foto: Latvijas institūts

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti