Dalies:

Latvijas dienas Gdaņskā noslēdzas ar V. Buša gleznu izstādes atklāšanu

Latvijas dienas Gdaņskā noslēdzas ar V. Buša gleznu izstādes atklāšanu
  • 07. May. 2018

Latvijas dienu noslēgumā Gdaņskā 27. aprīlī notika latviešu mākslinieka Valda Buša gleznu izstādes “Ainavas” atklāšana Gdaņskas Filharmonijā.

Izstāde būs skatāma līdz 25. maijam, tā tika organizēta, sadarbojoties Latvijas vēstniecībai ar Gdaņskas Filharmoniju, Jūrmalas pilsētas muzeju un pateicoties Polijas senatora K. Kleina atbalstam.

Latvijas dienas Gdaņskā norisinājās no 26.-28. aprīlim, to laikā Latvijas uzņēmumu pārstāvji piedalījās biznesa un tūrisma seminārā, apmeklēja industriālos parkus Gdaņskas apkaimē un iepazina uzņēmējdarbības vidi šajā Polijas pilsētā. Seminārā ar prezentācijām piedalījās arī Gdaņskas mērijas ekonomiskās nozares pārstāvji, kā arī aģentūras Investment GDA pārstāvji. Turpmāko sadarbību ar Latvijas uzņēmumiem veicināt ieinteresēta arī Gdaņskas darba devēju asociācija.

Latvijas uzņēmumus pārstāvēja nacionālā aviosabiedrība “air Baltic”, SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, maiznīca “Lielezers”, Kurzemes tūrisma asociācija, tulkošanas kompānija “Skrivanek”.

Latvijas dienas Gdaņskā organizēja Latvijas vēstniecība Polijā sadarbībā ar kustību Latvijas uzņēmējdarbības atbalstam “The Red Jackets”, Gdaņskas mēra biroju un sadarbībā ar Polijas senatoru K. Kleinu un Latvijas Goda konsulātu Gdaņskā. Pasākums izpelnījās vietējo masu mēdiju uzmanību, dalībnieki sniedza vairākas intervijas žurnālistiem.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti