Dalies:

Latvijas dalība Kairas Starptautiskajā biznesa izstādē

Latvijas dalība Kairas Starptautiskajā biznesa izstādē
  • 14. Mar. 2018

No 14. marta līdz 18. martam vēstniecība Ēģiptē piedalīsies 51. Kairas Starptautiskajā biznesa izstādē, kuru organizē Ēģiptes EXPO un konvencijas pārvalde.

Dalības mērķi ir veicināt Latvijas atpazīstamību, veidot pozitīvu viedokli par Latvijas uzņēmējdarbības vidi un sadarbības potenciālu un iepazīstināt ar Latvijas labās prakses piemēriem. Uzsvars tiks likts uz uzņēmējdarbības un investīciju iespējām un izglītības iespējām Latvijā, kā arī prezentējot Latviju kā tūrisma galamērķi, akcentējot kultūrvēsturisko mantojumu un Latvijas valsts proklamēšanas Simtgadi.

Lasītākās ziņas

Kairas Starptautiskā biznesa izstāde ir lielākais uzņēmējdarbības un investīciju uzziņu pasākums Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā. Izstādē piedalīsies 15 Eiropas, Āfrikas un Āzijas valstu pārstāvētas institūcijas un uzņēmumi, tostarp no Latvijas, Ķīnas, Armēnijas, Šrilankas, Nigērijas, Kenijas u.c. No Ēģiptes puses piedalīsies vairākas ministrijas un citas institūcijas, valsts administratīvo reģionu pārvaldes, kā arī privātuzņēmumi.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti