Dalies:

Latvijas bērnu slimnīcas pacientu zīmējumi skatāmi Šizuokas bērnu slimnīcā Japānā

Latvijas bērnu slimnīcas pacientu zīmējumi  skatāmi Šizuokas bērnu slimnīcā Japānā
  • 17. Oct. 2018

2018. gada 10. oktobrī Latvijas Republikas vēstniece Japānā Dace Treija-Masī viesojās Šizuokas prefektūras Bērnu bērnu slimnīcā Japānā, lai nogādātu Latvijas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu zīmējumus. Šizuokas prefektūras bērnu slimnīca (Shizuoka Children’s Hospital ) ir viena no modernākajām bērnu slimnīcām Japānā.

Košie, dzīvespriecīgie zīmējumi, kas tapuši Latvijas Simtgades gaidās, ir Latvijas bērnu sirsnīgs veltījums Šizuokas slimnīcas bērniem, novēlot drīzu atveseļošanos.

Šizuokas bērnu slimnīcas direktors Kisaburo Sakamoto un vēstniece bija vienisprātis, ka šādi krāsaini, sirsnīgi zīmējumi sniedz bērniem pozitīvas emocijas un palīdz atveseļoties. Tāpat Japānas bērniem veidojas labāka izpratne un interese par Latviju, raugoties uz to ar Latvijas bērnu acīm.

Lasītākās ziņas valstī

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu radošie darbi ir tapuši šī gada vasarā un radošajā procesā iesaistījās ne vien slimnīcas pacienti, bet arī viņu vecāki.

Šī būs jau otrā Bērnu slimnīcas pacientu un Latvijas bērnu zīmējumu izstāde, kas pēdējo divu gadu laikā tiek īstenota Japānā.

Izstādes idejas īstenošana iespējama, pateicoties Latvijas Republikas vēstniecības Japānā, Latvijas Republikas ārlietu ministrijas, Šizuokas prefektūras bērnu slimnīcas, Bērnu slimnīcas Pacientu sociālās aprūpes un interešu izglītības daļas un projekta ‘’Radošās darbnīcas’’ sadarbībai.

Paldies visiem Bērnu slimnīcas pacientiem un viņu vecākiem, kā arī Bērnu slimnīcas interešu izglītības pedagoģēm par aizrautību, ar kādu pievērsāties katra darbiņa gatavošanā.

Apskatīt  fotogrāfijas un sekot līdzi ''Radošo darbnīcu'' aktivitātēm Bērnu slimnīcā iespējams šeit.

Foto: Latvijas vēstniecība Japānā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti