Dalies:

Latvijas badmintonisti dodas uz Pasaules junioru čempionātu Indonēzijā

Latvijas badmintonisti dodas uz Pasaules junioru čempionātu Indonēzijā
  • 06. Oct. 2017

5.oktobrī Latvijas badmintona izlase ar devās uz Indonēziju, kur no 9. līdz 22.oktobrim norisināsies Pasaules čempionāts badmintonā junioriem. No Latvijas uz Indonēziju devušies 5 badmintona spēlētāji - valmierieši Una Berga, Artūrs Ķelpe un Mairis Loiko, siguldiete Liāna Lencēviča, kā arī Garkalnes novadā dzīvojošais Ardis Daniels Bedrītis, kurš badmintonā trenējas Siguldā, bet mācās Rīgas Tehnikumā. Kopā ar jauniešiem uz Indonēziju devies arī Latvijas U17 un U19 izlases treneris Andis Bērziņš.

No 9. līdz 14.oktobrim sākotnēji notiks Pasaules junioru čempionāts badmintonā valstu jauktajām komandām. Turnīra piedalīsies 45 valstu komandas. Latvijas komanda ir ielozēta E grupā kopā ar Japānu, Angliju, Makao un Gruziju. Katrā komandu spēlē tiek izspēlētās 5 badmintona spēles - vīriešu un sieviešu vienspēles, vīriešu un sieviešu dubultspēlēs, kā arī jauktās dubultspēles.

No 16. līdz 22.oktobrim notiks Pasaules junioru čempionāts badmintonā individuāli. Vīriešu vienspēļu turnīrā piedalīsies Ardis Daniels Bedrītis un Artūrs Ķelpe, savukārt sieviešu vienspēļu turnīrā Una Berga un Liāna Lencēviča. Vīriešu dubulspēļu turnīrā piedalīsies Valmieras pāris Artūrs Ķelpe & Mairis Loiko, bet sieviešu dubultspēļu turnīrā Una Berga & Liāna Lencēviča. Jaukto dubulspēļu turnīrā būs divi Latvijas pāri - Ardis Daniels Bedrītis un Liāna Lencēviča un Mairis Loiko ar Unu Bergu.

Lasītākās ziņas valstī

Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds ir ļoti gandarīts par to, ka Latvija, atšķirībā no Lietuvas un Igaunijas, ir nosūtījusi savus spēcīgākos junioros uz Indonēziju. "Iespējāms, mūsu junioriem tas būs vistālākais mūža ceļojums, vislielākā pieredze, taču parējiem jauniešiem tas ir kā mudinājums vēl vairāk cīnīties un trenēties. Jauniešiem ir jānorāda, ko viņi varētu sasniegt ar savu darbu badmintona treniņos un sacensībās. Kurš gan negribētu kopā ar Latvijas badmintona junioru izlasi doties uz Pasaules čempionātu, turklāt tik interesantā un tālā valstī kāda ir Indonēzija?" brauciena motivāciju skaidro Kristians Rozenvalds.

Pasaules čempionāts notiks Indonēzijas pilsētā Jogkahartā, kas atrodas 500 km no Indonēzijas galvaspilsētas Džakartas. Laika atšķirība ar Latviju ir +5 stundas.


Informāciju sagatavoja Latvijas Badmintona federācija.

Preses relīzes un vizuālo pielikumu adrese Badminton.lvNedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti