Dalies:

Latvijā un Dienvidkorejā pirmizrādi piedzīvos dokumentālā filma par Martinu Dukuru

Latvijā un Dienvidkorejā pirmizrādi piedzīvos dokumentālā filma par Martinu Dukuru
  • 01. Feb. 2018

23. Ziemas olimpisko spēļu priekšvakarā Latvijas Televīzija demonstrēs unikālu Korejas dokumentālo filmu "Ledus Trases Sapņi" par Latvijas olimpieti Martinu Dukuru un viņa sīvāko pretinieku Dienvidkorejas skeletonistu Sungbin Juņu.

Skeletons ir viens no centrālajiem un intrigām bagātākajiem ziemas sporta veidiem Dienvidkorejā un Latvijā. Dokumentālais stāsts sniegs ieskatu par abu valstu skeletona pasaules "plusiem" un "mīnusiem", sniedzot kopskatu un piedāvājot iespējamās prognozes par skeletonistu sasniegumiem šī gada olimpiskajās spēlēs.. Filma "Ledus trases sapņi" iezīmēs ziemas sporta veidu īpatnības Latvijā, parādot tās no korejiešu skatpunkta.

Filma "Ledus trases sapņi" ir viena no 3 filmu cikla sērijām , Latvijas - Korejas kopprojektā, ko īsteno Korejas kompānija "Upright Media" un TV Chosun sadarbibā ar Latvijas Televiziju un Latvijas producentu kompāniju "Avantis Promo" . Korejas TV pārstāvji devās uz Latviju, lai iepazītos ar mūsu valsts sportistiem, izzinātu ziemas sporta veidu īpatnības Latvijā, sevišķu vērību pievēršot mūsu skeletonista Martina Dukura sasniegumiem lielajā sporta arēnā un salīdzinot tos ar viņa sīvā pretinieka - Dienvidkorejas skeletonista Sungbina Juņa - ievērojamajiem panākumiem. Korejas filmas režisors ir Kims Kjongils, scenārija autore Džiun Lī

Dienvidkorejā filma tiks izrādīta kanālā TV Chosun 15. februārī , sasniedzot vairākus miljonus lielu audotitoriju. Filma "Ledus trases sapņi" tiks demonstrēta tieši pirms galvenajām olimpiskajām cīņām skeletonā

Latvijā filma piedzīvos pirmizrādi jau šo ceturtdien, 1. februārī LTV1 ēterā 19.00.

Lasītākās ziņas

Filmas producents ir Čisoks Lims - (Koreja, Upright Media), kopproducente Ilona Bičevska (Latvija, Avantis Promo) . Projekta galvenais atbalstītājs ir Dienvidkorejas radošā aģentūra KOCCA (Korea Creative Content Agency). Filmas translāciju Latvijā piedāvā Garmin.

23. ziemas olimpiskās spēles norisināsies Dienvidkorejas kalnu kūrortā Phjončanā no 9. līdz 25. februārim. Uz tām dosies arī sporta žurnālisti un komentētāji no Latvijas Televīzijas, lai sekotu līdzi mūsu sportistu gaitām.

Foto: Youtube ekrānuzņēmums

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti