Dalies:

Latvija piedalās Pasaules dārzu izstādē Tokijā

Latvija piedalās Pasaules dārzu izstādē Tokijā
  • 07. May. 2014

No 2. līdz 6.maijam, Hotel Okura, kas ir viena no senākajām un tradīcijām bagātākajām Tokijas pieczvaigžņu viesnīcām, norisinājās ikgadējā Pasaules dārzu izstāde (Annual World Gardening Fair), kurā šogad kā viena no 10 dalībniecēm pirmo reizi piedalījās arī Latvija ar to raksturojošu dārza kompozīciju.

Par Latvijas dārza tematiku tika izvēlēti Līgo svētki un Jāņu svinēšanas tradīcijas. Ar Japānā augošajiem ziediem un augiem Tokijas labākie dārza dizaineri radīja latviešu dārza un lauku ainavas interpretāciju. 

Vienlaikus viesnīcas viesiem un apmeklētājiem tika sniegta iespēja iepazīties ar latviešu kultūras tradīcijām un tautasdziesmām, kā arī pusdienās nobaudīt latviešu ēdienus un iegādāties Latvijas preču veikala Riga Collection piedāvātos Latvijā ražotos amatnieku izstrādājumus un saldumus.

Lasītākās ziņas valstī

"Pasaules dārzu" izstāde tiek organizēta jau 14.gadu, un tā patronese ir Japānas princese Takamado.  Šogad pasākumā piedalījās Austrija, Brazīlija, Dienvidāfrika, Indija, Īrija, Itālija, Jamaika, Latvija, Taizeme un Tunisija. Pasākumu piecu dienu laikā apmeklēja 16 561 apmeklētājs.

Ziņas autors: Latvijas Republikas vēstniecība Japānā
Foto: Latvijas vēstniecība Japānā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti