Dalies:

Latvijā oficiāli zināms viens atveseļošanās gadījums no "Covid-19"

Latvijā oficiāli zināms viens atveseļošanās gadījums no "Covid-19"
Avots: SPKC
  • 24. Mar. 2020

Patlaban oficiāli zināms par vienu atveseļošanās gadījumu no "Covid-19" Latvijā, ziņo Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC). Taču tiek pieļauts, ka reālo atveseļošanās gadījumu skaits ir lielāks.

Drīzumā SPKC kopā ar "Centrālo laboratoriju" apkopos datus par pašreizējo pacientu stāvokli. Gadījumos, kad pacientam pazūd simptomi, atkārtoto pārbaužu veikšanai, kas galēji apstiprinās izveseļošanos, pie pacientiem brauks "Centrālā laboratorijas" darbinieki. Savukārt, lai noteiktu, ka persona ir izveseļojusies, pacientam tiks veikti vēl divi testi, lai apstiprinātu vīrusa neesamību organismā. Šo testu veikšanu pieteiks ģimenes ārsts "Centrālajā laboratorijā".

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 17 jauni inficēšanās gadījumi, kopējam saslimušo skaitam sasniedzot 197.

Lasītākās ziņas

 

 

 

SPKC arī izveidojusi karti ar reģistrēto gadījumu izvietojumu valstī.

Avots: SPKCPasaules Veselības organizācijas (PVO) dati liecina, ka kopumā jaunais koronavīruss pasaulē oficiāli reģistrēts aptuveni 335 tūkstošiem, bet dzīvību laupījis tuvu 14 tūkstošiem cilvēku. ASV bāzētais statistikas un datu apkopošanas projekts "Worldometer" savā vietnē ziņo, ka oficiāli no "Covid-19" patlaban atveseļojušies vairāk nekā 102 tūkstoši pacientu.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti