Dalies:

Latvijā darbu sāk Pasaules Ekonomikas foruma iniciatīva jauniešiem "Global Shapers"

Latvijā darbu sāk Pasaules Ekonomikas foruma iniciatīva jauniešiem "Global Shapers"
  • 14. Sep. 2018

Latvijā darbu sāk Pasaules Ekonomikas foruma iniciatīva jauniešiem "Global Shapers", aģentūru LETA informēja "Global Shapers Riga Hub" dibinātāja Diāna Lāce.

Viņa skaidroja, ka "Global Shapers" ir Pasaules Ekonomikas foruma sākta iniciatīva ar mērķi veicināt jauniešu vecumā no 20 līdz 29 gadiem iesaisti sociāli ekonomiskajos procesos, veidojot un uzlabojot vidi, kurā tie dzīvo. "Global Shapers" ir pārstāvēta 163 valstīs, apvienojot vairāk nekā 7000 jauniešu.

"Šī ir pirmā organizācija Latvijā, kas iestājas par jauniešu iesaisti sabiedriskos procesos. Mēs ticam, ka sociālas pārmaiņas ir ambiciozu un rīcībspējīgu jauniešu rokās. Tieši tādēļ vēlamies sniegt globālu platformu, kontaktus un atbalsta tīklu visā pasaulē no kā smelties pieredzi, ieviešot projektus Latvijā," teica "Global Shapers Riga Hub" dibinātāja.

Lasītākās ziņas valstī

Lai pieteiktos dalībai "Global Shapers Riga Hub", nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu https://ej.uz/gsriga.Balstoties uz pirmo atlases kārtu, tiks izvēlēti nākamās kārtas dalībnieki, kauri aicināti uz klātienes interviju. "Global Shapers Riga Hub" pirmās kārtas rezultāti tiks paziņoti oktobra vidū.

Avots: LETA
Foto: Global shapers Riga/Facebook

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti