Dalies:

Latvija Amerikā: Toronto latviete Selga Apse palīdz Kanādas sportistiem

Latvija Amerikā: Toronto latviete Selga Apse palīdz Kanādas sportistiem
  • 23. Feb. 2018

Šajās dienās savos televīzijas ekrānos un internetā cītīgi sekojam sportistu panākumiem (un zaudējumiem) olimpiskajās spēlēs. Mums, Kanadas latviešiem, nākas dzīvot līdzi gan Latvijas, gan Kanadas sportistu veiksmei.

Savukārt torontiete, deju grupas “Daugaviņa” vadītāja Selga Apse to dara klātienē, kopā ar sportistiem atrodoties Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Selga uz spēlēm devusies no Kanadas Olimpiskā fonda (Canadian Olympic Foundation) kopā ar Kanadas izlasi, gādājot, lai sportistiem nebūtu jārūpējas par ikdienišķām lietām un visus savus spēkus viņi varētu veltīt dalībai olimpiādē. Tā kā sportistu panākumi balstās arī uz Selgas darba.

Viņa pati par to pastāsta, it kā tas nebūtu nekas sevišķs: “Mans darbs šeit ir samērā vienkāršs palīdzu Kanadas izlasei visādos administrātīvos darbos. Strādāju sportistu ciematā un daru mazliet no visa: gādāju par mūsu ēku tā kā viesnīcā, palīdzu kārtot transportu, atbildu 1001 jautājumu....”

Protams, Selgai ir izdevība satikt arī Latvijas sportistus, un ne tikai sportistus. Phjončhanā viņa iepazinās arī ar Latvijas prezidentu Raimondu Vējoni.

Vita Gaiķe

Raksts publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"
Foto: Publicitātes attēls

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti