Dalies:

Latvija Amerikā: Toronto aizvadīts Austrumu draudzes Adventa dievkalpojums

Latvija Amerikā: Toronto aizvadīts Austrumu draudzes Adventa dievkalpojums
  • 17. Dec. 2018

Toronto Austrumu draudze skanīgi ievadīja Adventa laiku ar skaistu Dievkalpojumu – koncertu.  Pate saule nespēja nociesties un gaiši pasmaidīja caur baznīcas vitražām uz pirmās Adventa svētdienas dalībniekiem. 

Mācītāji Anita un Ivars Gaide noturēja Dievkalpojumu, kurš tiešām bija ar jaukām mūzikas skaņām izpušķots.  Starp draudzes nodziedātajām deviņām Ziemas Svētku dziesmām, Michael Rundāna ērģeļu pavadījumā,  bija vairāki kvalitātīvi priekšnesumi.  Vijolnieks Emīls Beleglāzovs ar pianisti Ivetu Beleglāzovu iepriecināja ar diviem izjustiem skaņdarbiem.  Sieviešu vokālais ansamblis “Klaritas” (Ērika Joste, Rita Strautiņa, Skai Leja, Vaira Ģertnera) pacilāja jūtas ar savām divām skanīgām dziesmām.  Austrumu draudzes “Priekšdziedātāji” (soliste Sarah Bijons, Vija Murata, Pēteris Gaibišels, Ivars Gaide) pakuplināja mūzikālo devumu ar saviem diviem aranžējumiem.

Visā visumā, Adventa Dievkalpojums – koncerts ievadīja Adventa laiku ar burvīgu noskaņojumu!

Lasītākās ziņas valstī

Pēc tam, visi tika lūgti atspirdzināties ar Dāmu komitejas kafiju un maltīti. Pelēkie zirņi ar speķi, silti pīrādziņi, drumstalotas plātsmaizes, piparkūkas un gotiņas – no apmierinātajiem dalībniekiem ilgi skanēja jautras un vispusīgas pārrunas.  Diena izdevās!

Autors: Andris Rubenis
Foto: Mūzikālie dalībnieki,  Austrumu draudzes Adventa dievkalpojumā – koncertā
Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti