Dalies:

Latvija Amerikā: Pirmā Adventa svētdiena – dievkalpojums Sidrabenē

Latvija Amerikā: Pirmā Adventa svētdiena – dievkalpojums Sidrabenē
  • 21. Dec. 2018

2018. gada 2. decembrī Sv Andreja draudze noturēja savu pirmās Adventas svētdienas Dievkalpojumu draudzes īpašumā, Sidrabenē. Drēgnais mitrainais decembra laiks nespēja ne aizturēt ļaudis no aizbraukšanas, nedz nomākt viņu pacilāto gara stāvokli. 

Jaukā, skujām izdekorētajā lielajās ēkas augšējā zālē,  Skaidrīte Leja un Mācītājs Ron Ewart novadija Dievkalpojumu, veikli izmantojot moderno tehnoloģīju.

Dziesmas pavadīja visiem pazīstamais mūziķis, Davids Smits pie elektroniskām klavierēm.   Sieviešu Vokālais ansamblis, Klaritas, skaisti papildināja Dievkalpojumu ar savu dzidro debešķīgo devumu – Brian Lewis “Benedictus” un Simon Pellegrin “O Come Divine Messiah”, Ērikas Jostes aranžējumā.

Lasītākās ziņas valstī

Pēc Dievkalpojuma, draudze pakavējās pie Krissy Pāvelsones gardi sagatavotām pusdienām, kas visus kārtīgi iesildija!

Katra mēneša pirmajā svētdienā, visi tiek laipni lūgti piedalīties Sv Andreja draudzes Dievkalpojumā, Sidrabenē.   Vienalga, kurā gada laika, tiešām ir vērtīgi aizbraukt uz Sidrabenes Dievkalpojumiem, tur baudīt brīvo dabu un klusumu, īstā latviskā vidē.  Prom no pilsētas nemitīgās steigas un traces, cilvēka dvēsele var atvilkt elpu un novērtēt, kas tad mūsu dzīvē ir īstenībā svarīgs.   Tā atgūstot savas dvēseles mieru un jaunu dzīves enerģiju, mēs varam atkal doties uz savu ikdienas dzīvi ar atsvaidzinātu sparu un drosmi.

Autors: Andris Rubenis
Foto: Klaritas sieviešu vokālais ānsamblis, un Dāvids Šmits; (no kreisās puses:) Ērika Joste (ansambļa dibinātāja), Rita Strautiņa, Skai Leja, Vaira Ģertnera, un Dāvids Šmits
Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti