Dalies:

Latvija Amerikā: Pavadi latvisku nedēļu Gaŗezerā!

Latvija Amerikā: Pavadi latvisku nedēļu Gaŗezerā!
  • 20. Jul. 2018

Vai netiki uz Latviju šovasar? Ja gribi latvisku piedzīvojumu, atbrauc uz 3x3 nometni Garezerā! Pavadi nedēļu draudzīgā, latviskā gaisotnē, ar aizraujošām nodarbībām un iespēju izdziedāties, iepazīties ar jaukiem cilvēkiem, pavadīt laiku ar seniem draugiem, dzīvojot tuvu pie dabas.

No 5. - 12. augustam Garezerā pulcēsies  ģimenes un vieninieki, bērni un  pieaugušie, jauni un veci.  3x3 piedāvā dažādas nodarbības visām spējām un gaumēm: rotu kalšanu, rokdarbus, latvisko virtuvi, zīda apgleznošanu, kokgriešanu, vitrāžu, mākslu, keramiku, folkloru un politiskas pārrunas. Būs pat iespēja radīt tautiskus rakstus ar 3D printera palīdzību. Bērniem savas nodarbības.  Visi kopā pulcēsimies ēdamreizēs un vakara programmās. Dziedāsim daudz un visur.  Šogad divas jaunas ievirzes: latviskā dzīvesziņa dievturīgā un kristīgā skatījumā un Latvijas sports gadu gājumā. Diemžēl, neparedzētu iemeslu dēļ, klūgu pīšana būs jāatliek uz citu gadu.

Pateicamies Latvijas Kultūras ministrijai par sniegto palīdzību iesaistīt lektorus no Latvijas: melno mālu podnieku Kristu Ozoliņu, folkloristus Inesi Krūmiņu un Jāni Ati Krūmiņu, LU pētnieku Uģi Nasteviču, kurš atvietos Kasparu Kļaviņu, Ievu Zemīti un Ilonu Laurēnu, kuras abas vadīs bērnu nodarbības.

Lasītākās ziņas valstī

Vēl var pieteikties 3x3 nometnei Garezerā.  Brošūra un pieteikšanās lapa ir tīmeklī, skat. www.3x3.lv zem ASV Garezerā., vai rakstiet mzaeska@gmail.com, vai pat zvanot 952-454-4172.

Maija Zaeska un Daiga Rūtiņa

Raksts publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti