Dalies:

Latvija Amerikā: Otavieši gatavojas Dziesmu un deju svētkiem Toronto, Kanādā

Latvija Amerikā: Otavieši gatavojas Dziesmu un deju svētkiem Toronto, Kanādā
  • 31. Jan. 2019

Gatavojoties vasarā gaidāmajiem Dziesmu un deju svētkiem Toronto, Otavas deju kopas “Rotaļa” dalībnieki bija nolēmuši paši saviem spēkiem pagatavot trejdekšņus.

No gribēt līdz darīt ir tāls ceļš ejams, un liels prieks, ka protam ne tikai raitu soli likt, bet arī strādāt ar dažādiem instrumentiem.

Kjasperu ģimene, kas no pagājušā rudens papildinājusi dejotāju pulku Otavā, veica visus nepieciešamos priekšdarbus un 19. janvāŗa sestdienā saaicināja visus darīt gribētājus zem sava jumta.

Lasītākās ziņas valstī

Tā vien šķiet, kas tad tur liels uztaisīt trejdeksni... Tomēr tas tiešam ir ļoti cienījams darbs un tādēļ, novērtējot to, paceļam cepuri visiem daiļamatniekiem.

Lai metalla plāksni izgrieztu, novīlētu malas un izurbtu caurumiņus man, iesācējam, pagāja vismaz 6 stundas, neskaitot kafijas pārtraukumu un gardo saimnieku gādāto maltīti.

Sestdiena bija pagājusi un darbi vismaz pusceļā uz gatavu trejdeksni. Visi kopā nolēmām un nozīmējām nākamo reizi, kad tiksimies un saliksim visu līdz galam.

Fotografijās redzami gan darītāji, gan fragmenti no darbiņa. Tādai aukstai ziemas dienai ļoti piemērota laika pavadīšana.

Autors: Jānis Lielāmers
Foto: CC0 licence
Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti